Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’i Çöküşte Bile Satmıyor!

Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’i Çöküşte Bile Satmıyor!

Üst düzey bir kripto analiz firması, piyasadaki son fiyat düşüşüne rağmen trader’ların Cardano (ADA) ve Chainlink’i (LINK) elinde tutmaya devam ettiğini söylüyor. Şirket, bu 2 altcoin projesi için önemli veriler sunuyor. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

IntoTheBlock:  Düşüşe rağmen yatırımcılar bu altcoin projesinden vazgeçmiyor!

Piyasa istihbarat şirketi IntoTheBlock’tan gelen bir tweet’e göre, akıllı sözleşme platformunun Eylül başında belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan yaklaşık %73 düşmesine rağmen ADA yatırımcıları caymadı. IntoTheBlock konuya yönelik şu açıklamalarda bulunuyor:

Fiyat hareketinden bağımsız olarak, Cardano‘nun sahipleri güçlü kalmaya devam ediyor. HODLERS tarafından tutulan bakiye, 1 yıldan fazla tutan adresler, çok yılın en yüksek seviyesinde. Bu HOLDERS, pozisyonlarını 11 Aralık 2019’dan bu yana en büyük bakiye olan 10,12 ADA’ya çıkardı.

IntoTheBlock:  Chainlink yatırımcıları LINK’lerini bırakmakta tereddüt ediyor!

Cardano, yazı yazılırken bir hafta önceki fiyatından yaklaşık %17 düşüşle 0,90 dolardan işlem görüyor. IntoTheBlock, Chainlink yatırımcılarının da büyük düşüş trendine rağmen LINK‘lerini bırakmakta tereddüt ettiklerini söylüyor. IntoTheBlock konuya yönelik şu açıklamalarda bulunuyor:

LINK sahiplerinin sayısı sürekli olarak yeni zirvelere ulaşıyor. 279.440 adres bir yıldan fazla bir süredir Chainlink’i elinde tutuyor. Toplam sahip kompozisyonunun %43.9’unu temsil ediyorlar.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.