Yatırım Uzmanı, 17 Altcoin Belirledi: Patlama Yapabilirler!

Yatırım Uzmanı, 17 Altcoin Belirledi: Patlama Yapabilirler!

Yatırım uzmanı Collin Plume’a göre mevcut kripto paralardan bazıları sadece çöp, diğerlerinin sınırlı faydası var, yine de diğerleri çok fazla şey yapmıyor, ama kriptonun Kardashianları olarak etrafta dolaşıyorlar ve bir nedenden dolayı para biriktiriyorlar. Uzman ayrıca, oyunun kurallarını değiştirecek kripto paralar da olduğunu belirtiyor ve bunları altcoin projelerinin Facebook’ları ve Apple’ları olarak tanımlıyor. Yatırım uzmanı Collin Plume’ın değerlendirmelerini ve altcoin seçimlerini kendi anlatımıyla Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

“Her kripto paranın aya gitmesini istiyoruz”

Elde edilecek kazanımları ikinci kez tahmin etmedeki sorun, var olan 10.000 kriptonun büyük çoğunluğunun radarın altında uçması ve yalnızca en popüler olanların görülebilecekleri yüzeye çıkmasıdır. Yatırım açısından bakıldığında, Shiba Inu gibi belirsiz bir altcoin’in aniden yatırım topluluğunun dikkatini nasıl çekebileceğini veya ne kadar ileri gideceğini tahmin etmek neredeyse imkansızdır.

Ancak hisse senetleri, tahviller veya döviz tahminlerinin aksine kripto, farklı bir düşünce tarzı gerektirir. Hayal kurmaya ihtiyacı var. Paranın programlanabilirliği gibi bir şey hayal etmek tamamen farklı bir zihniyet gerektirir. Bu tür düşünceleri bir adım öteye taşımak ve programlanabilir parayı nasıl uygulayabileceğimizi ve yeni finans sistemlerinin nasıl kazanabileceğini veya kaybedebileceğini görmek, portföyünüz için altcoin’leri seçmeye gelince, zorluğun büyük bir parçasıdır.

Uzmana göre 2022’de patlama yapabilecek bazı büyük altcoin projeleri

Bitcoin (BTC), elbette hepsinin ‘Büyük Babası’ olmaya devam ediyor. On yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülen Bitcoin’in iniş ve çıkışları dünya çapında milyonları perçinledi. Düzinelerce yorumcu, 2022’nin sonuna kadar Bitcoin başına 100.000 ila 250.000 doları arasında Bitcoin fiyat tahminleri vererek şapkalarını çembere attı.

Ethereum (ETH), merkezi olmayan bir yazılım platformu. Üçüncü taraf müdahalesi, dolandırıcılık, kesinti veya kontrol olmaksızın akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dapps) oluşturulmasına izin veriyor. Din, etnik köken veya milliyetten bağımsız olarak herkes Ethereum’un merkezi olmayan finansal platformunu kullanabilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.