Yatırım Şirketinden Altcoin, NFT, Web3 ve Metaverse Tahminleri!

Yatırım Şirketinden Altcoin, NFT, Web3 ve Metaverse Tahminleri!

Pantera Capital’in yatırımcılarından Paul Veradittakit, altcoin piyasasının 2022 görünümü için NFT, Web3 ve metaverse raporunu yayımladı. Raporun önce çıkan başlıklarını Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

İkinci katman altcoin projeleri ve rollup’lar

Veradittakit’e göre 2022’de tüm aksiyon ikinci katman altcoin projelerinde olacak. Katman-2 Blockchain’ler 2021’de muazzam bir şekilde büyüdü ve Pantera yatırımcısı bunları Ethereum’un ölçeklenebilirliği için gerekli görüyor. Makalenin bir kısmı şunları içeriyor:

Kriptoların ana akım benimsenmesi artmaya devam ettikçe, Ethereum’un ağ tıkanıklığı daha da kötüleşecek ve gecikme ve ücretlerle ilgili sorunlarını daha da kötüleştirecek. Rollup’lar, bilgi işlem altyapısının yüksek düzeyde ölçeklenebilir olmasını sağlayarak, kullanıcıların geleneksel web uygulamalarında olduğu gibi kullanılabilirlik konusunda benzer veya daha iyi beklentilerle dApp’lerle etkileşim kurmasını sağlayarak Ethereum’un büyümesini sürdürmek için kritik öneme sahip.

Ethereum ve Bitcoin

Bu kategori, birinci katman Blockchain’lerin savaşına veya sözde Ethereum katillerine atıfta bulunuyor. Pantera yatırımcısı, özellikle bir tanesine açıkça taraf tutuyor:

Merkezi olmayan sosyal medya ve oyun için büyük fonların lansmanı da dahil olmak üzere Solana topluluğundaki son faaliyetler, ekosistemin önümüzdeki yıl son derece büyümeye devam edeceğini gösteriyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.