Yatırım Efsanesi Bitcoin’de Yeni Dip Bekliyor: Bu 4 Seviyeyi Verdi!

Yatırım Efsanesi Bitcoin’de Yeni Dip Bekliyor: Bu 4 Seviyeyi Verdi!

Satış rekorları kıran “Zengin Baba Yoksul Baba” kişisel finans kitabının yazarı Robert Kiyosaki, yakın tarihli bir tweet’te Bitcoin için 4 dip seviyesini verdi.

Robert Kiyosaki, Bitcoin için dip seviyeleri tartışıyor

Kriptoks.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Bitcoin fiyatı Mayıs başında yapılan Fed toplantısı sonrası yukarı yönlü ivme kazandı. Ardından gelen satışlar hafif bir düzeltmeye neden olurken, Terra ekosisteminin çöküşü Bitcoin fiyatını 27 bin dolara çekti. Robert Kiyosaki’de lider kripto para birimi için yükselişte kaldığını, ancak yeni diplerin test edileceğini söylüyor:

Bitcoin’in geleceği konusunda iyimserim. Yeni dip testi bekliyorum. 20 bin dolar mı? 14 bin dolar mı? 11 bin dolar? 9 bin dolar mı? Neden yükselişte kalıyorum? Fed ve Hazine yozlaşmış kuruluşlardır. Dürüstlüğü, bütünlüğü ve ahlaki pusulayı yeniden kazanmadan önce kendi kendilerini yok edecekler. Dikkatli ol. Farkında ol.

Yazar, Bitcoin fiyatının 20.000 ila 9.000 dolar arasında herhangi bir yerde olabileceğini tahmin ediyor, ancak yükselişe devam edeceğini düşünüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.