XRP, DOGE, SOL, BTC ve Bu 6 Altcoin: İşte Beklenen Seviyeler!

XRP, DOGE, SOL, BTC ve Bu 6 Altcoin: İşte Beklenen Seviyeler!

Kripto para piyasasının çoğu üyesi kritik direnç seviyelerinin üzerine çıktı. Önümüzdeki günlerin kritik teknik seviyeleri için XRP, DOGE, SOL, BTC ve 6 altcoin projesinin analizlerine bakalım.

Kripto para piyasasında neler yaşandı?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), ABD hisse senedi piyasaları Amazon’un güçlü sonuçlarıyla desteklenen rahatlama rallisine devam etmeye çalışırken, son toparlanmalarını geliştirmeye çalışıyor. Bollinger Bantlarının mucidi John Bollinger kısa süre önce Ethereum’un mevcut long pozisyonlarına eklenmek için iyi bir noktada göründüğünü tweetledi. Glassnode verilerine göre Purpose Bitcoin borsa yatırım fonu da (ETF) 1 Şubat’ta üçüncü en büyük girişine tanık oldu. Bu, yatırımcıların daha düşük seviyelerde Bitcoin biriktirmeye başlamış olabileceğini gösteriyor.

Kripto piyasaları düşüş döneminde olsa da, yatırımcı ilgisi güçlü kalmaya devam ediyor. Popüler sosyal medya platformu Stocktwits, önümüzdeki çeyrekte kripto işlemlerini başlatmak için FTX.US ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Platform, aylık beş milyon aktif kullanıcıya sahip. Bu, birkaç yeni yatırımcının kripto yatırım yolculuğuna başlamasına neden olabilir. Bitcoin ve seçili altcoin projelerindeki güçlü hareket yeni bir yükseliş trendinin başladığını mı gösteriyor? Öğrenmek için analist Rakesh Upadhyay’ın teknik analizlerini inceleyelim.

XRP, DOGE, SOL, BTC teknik analiz

Bitcoin, 36.155.01 dolar destek seviyesinden sekti ve boğalar, fiyatı 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (38.974 dolar) ile 39.600 dolar arasındaki genel direnç bölgesinin üzerine çıkardı.

Fiyat 39.600 doların üzerinde kalırsa, analiste göre satın alma ivme kazanabilir ve BTC/USDT çifti 50 günlük SMA’nın üzerine (43.021 dolar) yükselebilir. Boğalar, trendde olası bir değişikliğin sinyalini vermek için bu engeli aşmak zorunda. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden aşağı düşerse, ayıların rallilerde satış yapmaya devam edeceğine işaret edecek. 36.155.01 doların altında bir kırılma ve kapanış, 24 Ocak’ın gün içi en düşük seviyesi 32.917,17 doların yeniden test edilmesi için yolu temizleyebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.