Wall Street Analisti Tom Lee: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Wall Street Analisti Tom Lee: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Fundstrat’tan Tom Lee,  piyasayı yorumladı. Usta analist, Bitcoin fiyatının neden 200.000 dolara gittiğini düşündüğünü açıkladı. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Fundstrat’tan Tom Lee, yeni bir Bitcoin tahmini yaptı!

CNBC Crypto World ile yakın tarihli bir röportajda, Fundstrat’tan Tom Lee, Bitcoin için 200.000 dolarlık fiyat hedefini ikiye katladı. Lee, ABD’deki toplam hanehalkı net değerinin şu anda 141.7 trilyon dolar seviyesinde olduğunu ve insanların önümüzdeki on yıl içinde tahvildeki paralarını kaybetmelerinin neredeyse garanti olduğunu söylüyor. Bu nedenle, analist çok fazla spekülatif sermayenin kriptoya akmasını bekliyor:

Bu çok büyük olabilir.       

Lee, kriptonun ilginç olduğunu çünkü her işlemin izlenebilir olduğunu söylüyor. Ayrıca dijital paranın yönetilmesi ve hareket ettirilmesinin “çok daha kolay” olduğu gerçeğine işaret ediyor, bu da onu geçerli bir ödeme seçeneği haline getiriyor. Ancak analist, yüksek Bitcoin fiyatını benimsemenin önündeki bir engel olarak görüyor. Bu yüzden analist, piyasanın fiyatları Satoshi cinsinden vermekten fayda sağlayabileceğine inanıyor.

Analist: Başka bir baskın kripto para birimi ortaya çıkabilir!

Lee’ye göre, Fundstrat’ın kripto para birimlerine girişi çoğunlukla şüphecilik ve alayla karşılandı. Bununla birlikte, firmanın müşterilerinin çoğu, kendini kanıtladığı için kripto paraları meşru bir varlık sınıfı olarak görmeye başladı. Lee, “kesinlikle” önümüzdeki on yıl içinde başka bir baskın kripto para biriminin ortaya çıkabileceğini de düşünüyor. Ancak analist, neredeyse hiç kimsenin önümüzdeki on yıl hakkında somut tahminlerde bulunmak için yeterli düzeyde bir kanaate sahip olmadığını kabul ediyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.