Vitalik Buterin Büyük Soruyu Sordu: Bu Altcoin Kazandı!

Vitalik Buterin Büyük Soruyu Sordu: Bu Altcoin Kazandı!

Vitalik Buterin’in “2035’te Dünyayı Kurtarmak” anketi Bitcoin (BTC) ve Solana (SOL)’ya karşı popüler altcoin Cardano tarafından kazanıldı. Cardano (ADA), Ethereum (ETH) topluluğu için yapılan Vitalik Buterin anketini zahmetsizce kazandı. Ayrıntılar Kriptoks.com’da.

Kazanan altcoin projesi Cardano oldu

 Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından yayınlanan ve ETH topluluğuna ETH orada olmasaydı 2035’te tercih ettikleri para biriminin ne olacağını soran anket, Cardano’nun zaferiyle sonuçlandı. Vitalik Buterin’in konuya ilişkin attığı tweet şöyle:

Ethereum topluluğu için anket. 2035’te uyanıyorsunuz ve dünyadaki tüm işlemlerin yanı sıra tasarrufların %80’i ETH olmayan tek bir para biriminde. Hangisi olmasını tercih edersin?

Poll for Ethereum community. You wake up in 2035, and 80% of all transactions + savings in the world are in one currency that is not ETH. Which would you prefer it to be?

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.