Veriler Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

Veriler Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

Bitcoin ve altcoin piyasası 2022’nin başından bu yana değer kaybederken bir finans platformundan en çok tercih edilen altcoin’lere yönelik bir liste geldi. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

Zengin kripto para yatırımcılarının odağında bu altcoin projeleri var

Crypto.com, 2022’nin sonuna kadar 1 milyar insanın varlık sınıfına yatırım yapacağını tahmin ediyor. Bununla birlikte, uzmanlara göre, enflasyon kriptonun benimsenmesine yol açan en büyük itici güçlerden biri olabilir. Özellikle ultra yüksek net değere sahip bireylerin kriptoya yöneldiği belli oluyor. Hatta, bir TIGER 21 raporu, üyelerin kripto yatırımlarını ikiye katladığını vurguladı.

Ayrıca altcoin’lerin de aktif olarak değerlendirildiğini de ortaya koydu. En iyi yatırım araçları arasında Ethereum (yüzde 34), Bitcoin (yüzde 33), kripto fonları (yüzde 23), diğer alternatifler (yüzde 15) ve Dogecoin (yüzde 2) yer alıyor.  TIGER 21’in Başkanı ve Kurucusu Michael Sonnenfeldt, “ultra zenginlerin enflasyon konusunda endişeli olduğunu ve 2022’de varlıkları korumak istediğine” dikkat çekti. Ambanis, Hartonos ve Mistrys gibi Asya’nın en zengin ailelerini inceleyen Bloomberg’in yakın tarihli bir raporu da yatırım modellerini gözlemledi. Endonezya’nın en zengin ailesi olan Hartonos’un bir borsa kurmak için Binance ile görüştükleri bildirildi. Ancak bu ayın başlarında yayınlanan bir TIGER 21 üye anketi, ankete katılanların yalnızca %27’sinin kripto konusunda iyimser olduğunu gösterdi.

Öte yandan analist Lark Davis, DOGE’ye yapılan yatırımın ilginç olduğunu ve muhtemelen “Elon Musk’tan ilham aldığını” düşünüyor. Ancak fonlar söz konusu olduğunda Davis, bu kişilerin kripto fonlarına maruz kalarak başlangıç ​​alanına da bahse girdiklerini açıkladı. Yatırımla ilgili olarak, KeenCrypto LLC’nin Yönetici Ortağı olan TIGER 21 Üyesi Andy Sack şunları kaydetti:

Hem Bitcoin hem de Ethereum konusunda çok iyimserim. Benim kişisel değerlendirmem, rüzgarın Ethereum lehine değiştiği yönünde. İki isim vermek gerekirse Ethereum alternatiflerini de seviyorum: Solana ve Avalanche.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.