VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Şimdi Bu Dipleri Bekliyorum!

VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Şimdi Bu Dipleri Bekliyorum!

VanEck’ten Gabor Gurbacs, Bitcoin (BTC)’in 30.200 doların altına düşmesi 20.000 dolara kadar düşüşe yol açabilir görüşünde. VanEck fonunun önde gelen kripto uzmanı, 30.200 doların Bitcoin’in daha fazla fiyat hareketi için kritik bir nokta olduğuna inanıyor. Detaylar Kriptoks.com’da.

Bitcoin için 20 binler konuşulur oldu

VanEck’in Dijital Varlıklar Başkanı Gabor Gurbacs, mevcut Bitcoin fiyat düşüşü ve MicroStrategy‘nin amiral gemisi kripto konusundaki bahsi hakkında yorum yapmak için Twitter’daydı. Gurbacs, BTC sahiplerine düşüş uyarısı veriyor, ancak her şey Bitcoin’in mevcut konumdan hangi yöne hareket edeceğine bağlı. “20.000 dolara doğru ciddi bir gevşeme olabilir” görüşünü dillendiriyor yönetici. Gurbacs, Bitcoin’den nefret eden altın düşkünü Peter Schiff’in Cuma günü yayınlanan görüşüyle uyum gösteren bir görüşü tweetledi: Bitcoin 30.000 doların altına düşerse, bir ani çöküş muhtemeldir.

Gabor Gurbacs, 32.000 doların altına inmesi durumunda BTC’nin 20.000 dolara düşme olasılığını bekliyor; ve ikincisinin BTC için önemli bir seviye olduğuna inanıyor. Ayrıca bu, şu anda MicroStrategy tarafından tutulan toplam 124.000 Bitcoin’in ortalama fiyatı. Şimdiye kadar, MSTR yıldan yıla yüzde 31’den fazla düştü, bu nedenle şirket geçen yıl BTC’de elde ettiği kazanımları kaybetti. Genel olarak Gurbacs, BTC’nin bu hafta sonu davranış biçiminin Pazartesi günü piyasalara ne olacağını belirleyebileceğini ekliyor.

MicroStrategy’s 124,000 Bitcoin stash is probably valued around $30,200 per coin on average. I think that’s one important floor. If we dip below $30,200, there could be some serious unwinding toward $20,000. Bitcoin this weekend may drive what happens to markets on Monday.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.