Uzman Tahminleri: Bitcoin Sıradaki Seanslarda Nerede Olacak?

Uzman Tahminleri: Bitcoin Sıradaki Seanslarda Nerede Olacak?

Büyük kripto piyasası çöküşünün ortasında Bitcoin, 30.000 dolar seviyesini yeniden kazanarak boğaları ayakta tutmayı başardı. BTC.D %45 civarındayken, altcoin piyasası çöküş sırasında değerinin bir kısmını iade etti.

Bitcoin şimdi 31.000 doların üzerine çıkacak mı? Uzmanlar konuşuyor

Bitcoin’in son 7 günlük fiyat grafiği, lider kriptonun 28.733 dolara kadar düşmesine rağmen sürekli olarak 30.000 dolar fiyat seviyesinin üzerine çıktığını gösteriyor.

Uzmanlar, Bitcoin fiyatındaki toparlanmanın yakında, en azından olumlu duygular küresel piyasalara dönene kadar gerçekleşmeyebileceğini söylüyor. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatının daha fazla düşmeyeceğine dair indikatörler yüksek. Aksine, mevcut eğilim devam ederse 31.000 dolar seviyesinin üzerine çıkabilir. Edul Patel CEO’su ve kripto yatırım platformu Mudrex’in Kurucu Ortağı Edul Patel, yakın tarihli analizlerinde konsolidasyonun Bitcoin’in lehine olacağını söylüyor:

BTC’nin mevcut desteği 27.000 dolarda, ilk direnç ise 33.000 dolar seviyesinde bulunuyor. Önümüzdeki günlerde BTC’nin 31.000 doları geçtiğini görebiliriz, çünkü ivme geçen her gün boyunca iyileşir.

Analistlerin ortak kanısı, BTC fiyatının 31 bin dolar civarında şekilleneceği

Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX analistleri, saatlik zaman diliminde BTC’nin 29.000 ila 31.000 dolar arasında konsolide olduğunu belirten bir not paylaştı. Bazı önemli trend dönüşleri için 31.000 doların üzerine çıkması gerekebilir. Raporun bir kısmında şunlar söyleniyor:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.