Uzman: Bu 5 Altcoin Yatırımlık! Bitcoin’den Büyük Olabilir

Uzman: Bu 5 Altcoin Yatırımlık! Bitcoin’den Büyük Olabilir

Emekli milyonerlerle çalışan ve Bitcoin‘in 90.000 dolara yükseleceğini tahmin eden bir mali danışman, kurumlar kriptoyu benimserken satın alınacak 5 altcoin hakkında konuştu. Boğalar ve ayılar, Bitcoin’in kullanım durumları ve değeri konusunda keskin bir şekilde bölünmüş durumda. Ancak Craig Kirsner’e göre Bitcoin yıl sonuna kadar 90.000 dolara ulaşacak. Detaylar Kriptoks.com’da.

Yatırım için 5 altcoin projesi

Florida merkezli Stuart Estate Planning Wealth Advisors’ın emeklilik planlama hizmetleri başkanı Craig Kirsner, emeklilik fonlarının değerlendirilmesine yardım etmekle çok meşgul. Uzman en büyük kripto para biriminin savunucusu. Kirsner, bir mesajında “Bitcoin’in bu yılın sonunda muhtemelen 90.000 dolara ulaşacağını düşünüyorum. Sınırlı bir miktarı var ve bu gerçekten büyüyen bir teknoloji” diyor. Kirsner, yükseliş inançlarında yalnız olmaktan çok uzak. Girişimci David Gokhshtein, Bitcoin’in yakında 85.000 dolara ulaşacağını tahmin etti. ARK Invest’in kurucu ortağı Cathie Wood, orijinal kripto para biriminin 500.000 dolara yükselmesi beklentisinde bulundu.

Büyük paraya sahip kurumsal yatırımcılar, dijital varlıkları niş, yutturmaca, güdümlü bir spekülatif balondan başka bir şey olarak görmemişlerdi. Ancak yıllar sonra kripto para birimlerini giderek daha fazla kucaklıyorlar. Kirsner, bu eğilimin devam etmesini ve kriptolar görmezden gelinemeyecek kadar büyük hale geldikçe daha fazla şirketin piyasaya atlamasını beklediğini söyledi. Ona göre, kripto için durum basit: İlk olarak, yavaş, verimsiz ve ücretlerle dolu olduğu için sınırların ötesine para göndermek bir baş ağrısı. İkincisi, eleştirmenler merkez bankalarının para arzını sorumsuzca genişlettiğini ve dizginlenemez güçlerinin onları güvenilmez kıldığını söylüyor. Los CEO’su Eric Schiffer, “Merkez bankalarının kredibilitelerini kaybettikleri için artık düzeltemeyecekleri bir finansal Armagedon’a karşı bir tür önlem alınması gerektiğine inananlar var” dedi.

Bitcoin gibi dijital para birimleri, para birimi dönüştürme ücretleri veya hükümet veya banka gibi merkezi bir otoritenin gözetimi olmadan hızlı ve sorunsuz bir şekilde para transfer etmeyi vaat ediyor. Alıcılar ve satıcılar, adlar veya sosyal güvenlik numaraları yerine dijital şifreleme anahtarlarıyla anonim olarak bağlanır ve işlemler, blockchain adı verilen halka açık bir defter aracılığıyla doğrulanır. Ancak Bitcoin, hem kullanım durumları hem de değeri açısından bir Rorschach testidir. Bazıları onu tamamen “dijital altın” olarak görüyor. Arzının 21 milyon ile sınırlandırıldığı göz önüne alındığında, bir değer deposu ve bir enflasyon riskinden korunma işlevi gören güvenli bir liman emtia. El Salvador ulusu da dahil olmak üzere diğerleri, şüpheciler bu teoriye soğuk su atmış olsa da, günlük işlemler için umut vaat ettiğini düşünüyor.

Oppenheimer’da fintech ve özel finans alanında kıdemli bir hisse senedi araştırma analisti olan Dominick Gabriele, bunun için değişken olmayan bir para birimi olması gerektiğini söyledi. Analist, “Mağazaya gidip yumurta ve ekmek almaya yetecek kadar paranız olduğunu söyleyemezsiniz. Mağazaya gidersiniz ve aniden yapamazsınız çünkü BTC düştü” dedi. Kirsner, Bitcoin’in değerinin oldukça öznel olduğunu ve bu nedenle değerlendirilmesinin zor olduğunu söyledi.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.