Usta Kripto Para Analisti: Bu 7’si Sizi Milyoner Yapabilir!

Usta Kripto Para Analisti: Bu 7’si Sizi Milyoner Yapabilir!

Kripto para piyasası zorlayıcı bir yılda ilerliyor. 2022, kısa rallilere rağmen genel olarak kırmızı geçti. Bu süreçte kripto para yatırımcıları için zorlayıcı oldu. Popüler bir kripto analisti olan Lark Davis, bu zorlayıcı koşullarda kazanılması gereken 7 alışkanlığın altını çiziyor. İşte Davis’e göre milyonerliğe ulaşmanın 7 yolu.

Kripto para analisti Lark Davis’e göre milyonerler kulübüne ulaşmanın 7 yolu

Lark Davis’in göre milyoner olmak için yaptığı ilk şey yakın çevresini korumaktı. Analist, başarılı olmak için doğru insanlarla ilişki kurmanın önemli olduğuna inanıyor:

İnsanların yakın çevrenize girmesine izin vermenin ya gelişmenize yardımcı olabileceğini ya da zamanınızı ve enerjinizi emebileceğini öğrendim.

Davis, çevresinin kendisini kaldırabilecek, standartlarını koruyabilecek ve fikir alabilecek kişilerden oluştuğunu belirtti.

Hayır de

Davis’e göre başarı yolculuğunda öğrendiği bir diğer şey de “hayır” demeyi öğrenmek. Davis, zamanın en değerli varlık olduğunu söylüyor. Bu nedenle uzun zaman alacak faydasız aktivitelere “hayır” demek önemlidir. Davis’in ifadeleriyle:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.