Usta İsimler: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

Usta İsimler: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

Son zamanlarda kaydedilen tüm kısa vadeli düşüş eğilimlerine rağmen, Bitcoin fiyatının uzun vadede hala oldukça yükselişte olduğu söylenebilir. Ancak, son zamanlardaki tüm düşüş trendi boyunca, kripto piyasasının resmi olarak başka bir uzatılmış ayı piyasasına girdiğine dair yaygın endişeler var. Bu konuda kısa bir araştırma için, 3 uzman kripto para analistinin teknik yorumlarına göz atalım. Kriptoks.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bitcoin 40 bin doların altında, ancak ruble karşısında ATH yaptı

Kripto para piyasası, Rusya ile Ukrayna arasındaki düşmanlığı sona erdirmek için üçüncü tur müzakereleri sona erdiren fikir birliği olmamasına kötü tepki verdi. Aynı zamanda, Rusya için acı devam etti ve yalnızca ruble kullanan yatırımcıların BTC’ye yatırım yapması bir tür rahatlama gördü. Pazartesi akşamı BTC/RUB, Binance’de 5 milyon rublenin biraz üzerinde yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Kargaşanın ortasında ve Bitcoin’in güvenli bir liman olarak cansız fiyat tepkisine rağmen, hisse senetleri ile paradoksal olarak bağıntılı olmasına rağmen, katı destekçilerden yine de güven oyu aldı. Bitcoin medya şirketi TFTC’nin kurucusu Marty Bent, “dünya, güvenin gerçek zamanlı olarak yeniden fiyatlanmasını izliyor” ifadeleriyle durumu özetledi.

40.000 dolar kısa vadeli hedef oldu

Düşük zaman dilimli işlemler için, Bitcoin birçokları için oldukça çekici görünüyordu ve yukarı yönlü potansiyel kesinlikle sınırlıydı. Popüler analistler Anbessa ve Crypto Ed için 40.000 dolar, yükseliş ayrışması için açık bir hedef olmaya devam etti.

#BTC LTF Update 🔹Key trendline support $37777 retest 🔹bullish divergence target at least $40,3k pic.twitter.com/YV0xrz395R

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.