Usta Bitcoin Analisti Uyardı: Binance CEO’su Biliyor!

Usta Bitcoin analisti Ki Young Ju, Bitcoin fiyatı 2019’da 3.000 dolara düştüğünde Binance CEO’su CZ’nin neler söylediğini hatırlattı. Piyasanın ve yatırımcıların kan ağladığı geçiş ayı dönemlerinde, CZ her zaman düzeleceğini biliyordu…

Bitcoin dibi gördü mü?

Kriptoks.com olarak aktardığımız üzere son aylar, Bitcoin dahil tüm piyasa için zor bir dönem oldu. Bu esnada, lider kripto para, 2021’in sonlarında bulunduğu yere kıyasla değerinin çoğunu kaybetti. Pek çok analist ve trader, piyasanın aşırı düşüş duygularıyla bir “kripto kışı” dönemine girdiğini düşünüyor. Bu arada, en büyük düşüş yaklaşık bir hafta önce gerçekleşti. Bununla birlikte Bitcoin hafta sonu 20 bin dolarlık desteğinin bile altına düştü.

Şimdi, Binance CEO’su gibi tecrübelilerin üç yıl önce bu konuda konuşmasına ve aynı sözleri tekrarlamasına rağmen, yatırımlarının bir hiç olacağından endişelenen bazı yeni yatırımcılar sarsılıyor.

2019’da, önceki kripto kışında CZ bu amaçla bir tweet paylaştı. Önde gelen analitik firması Crypto Quant’ın analisti ve CEO’su Ki Young Ju gibi bazıları bunu ciddiye alıyor…

CZ’ye göre, Bitcoin piyasası ve Blockchain endüstrisi hala erken aşamalarında

CZ bunu, daha önce BTC’nin 3 bin dolara düştüğü 2019 kripto kışında söylemişti. Ki Young Ju, Bitcoin 20 bin dolar civarındayken bu teze tekrar atıfta bulunuyor. Ayrıca, 2019’da, piyasa tıpkı bugünlerdeki gibi kırmızı vaziyetteydi. Usta Bitcoin analisti Ki Young Ju, BTC 2019’da 3 bin dolar civarındayken Binance CZ’nin ifadesini vurguladı. 2019’da CZ, BTC’nin dibi bulduğunu ve topluluğa hala çok erken olduğumuzu söyledi. Yakın tarihli bir tweet’te CZ tecrübelerini şöyle aktardı:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.