Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı!

Usta Analist, Şubat İçin Seçtiği 4 Altcoin’i Paylaştı!

Kripto analistleri Lark Davis, Şubat ayında dikkatleri üzerine çekeceğini düşündüğü beş kripto paranın altını çiziyor. Farklı kripto para birimleri, sektördeki kaderlerini belirleyen çeşitli eylemler ve gelişmeler görüyor. İşte Crypto YouTuber Lark Davis’in bu ay büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü altcoin projeleri. Analistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

Öncelik lider kripto Bitcoin’in (BTC)

On-chain piyasa istihbarat firması Glassnode’dan alınan verilere dayanarak, borsalardaki Bitcoin dengesi şimdi üç yılın en düşük seviyesine ulaştı. Lark Davis’e göre bu, panik satışından ziyade uzun vadeli hodling için kripto para biriminin alımının arttığını gösteriyor. Cathie Wood’s Ark Invest, 2030 yılına kadar 1 milyon dolarlık BTC değerine mahkum olan birçok kripto meraklısı arasında yer alıyor.

Ek olarak, Bitcoin Arşivi’ne göre, Bitcoin ayarlı uyku hali akışı, dijital varlık her rekor düşük seviyeye ulaştığında tarihsel olarak güçlü sıçramalar gösteriyor. Daha da fazlası, geçen hafta, beş haftalık kalıcı bir düşüşün ardından kurumsal kripto fonlarına girişlerin (19 milyon dolar) ikinci haftasını işaret ediyor. Bitcoin, 22 milyon dolarlık girişle Çoklu-Varlık-Fonlarından sonra kazanımlara öncülük etti.

İlk gözde altcoin projesi Solana (SOL)

Solana şimdi, önümüzdeki dört ile beş hafta içinde piyasaya sürülecek yükseltmelerle geçmişteki performans sorunlarını çözmek için çalışıyor. Kurucu ortak Anatoly Yakovenko, bu sorunlu noktaları çözmenin ağın geliştiricileri ve doğrulayıcıları için mevcut öncelik olduğunu vurguladı.

Haberlere göre, önde gelen NFT piyasası OpenSea, Solana’nın NFT’lerini desteklemeyi planlıyor. Analiste göre Solana, Ethereum’dan sonra en sağlam NFT ağlarından birine sahip ve ikincisine kıyasla nispeten daha ucuz gaz ücretleri avantajı bulunuyor. Analist, OpenSea’nin hamlesinin bu nedenle Solana NFT alanına büyük bir likidite getireceğini belirtiyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.