Usta Analist: Bitcoin ve Altcoinler Bu Tarihte Yükselecek!

Usta Analist: Bitcoin ve Altcoinler Bu Tarihte Yükselecek!

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten’e göre altcoin piyasaları bu Mayıs’ta bir “bahar” görebilir. Üst düzey bir kripto analisti olan Merten, Bitcoin (BTC)’e karşı genel altcoin pazar payının önümüzdeki aylarda artacağını da tahmin ediyor. Konunun ayrıntıları Kriptoks.com’da.

Mayıs ve Temmuz aylarında bahar mı gelecek ?

Yeni bir videoda popüler kripto analist Nicholas Merten, 511.000 YouTube abonesine, altcoin piyasasının BTC’ye göre değerleme ölçüsünün (veya altcoin hakimiyetinin) bir ralli öncesi modeli oluşturduğunu söylüyor. Merten konu hakkında şöyle konuşuyor:

Altcoin hakimiyeti burada biraz geri çekilirken, hala bu tutarlı direnç aralığını koruyoruz. Burada soru şu: burada %55.5 civarında daha yüksek bir dip noktası oluşturup oluşturamayacağımız. Bu da Ekim’de ve Temmuz’da elde ettiğimiz önemli düşüşten daha yüksek. Önceki direnç çizgisini daha da sağlamlaştırmak artık destektir. Ve bunu elde edersek, sadece Bitcoin’in iyi gittiği yerde değil, Ethereum ve piyasadaki diğer birçok oyuncunun yapabileceği yerlerde Mayıs ve Temmuz aylarında bir bahar yaşayacağımızı düşünüyorum.

Bitcoin (BTC) için yüzde 200 yükseliş öngörüyor

Popüler analistin BTC’ye ilişkin tahminleri de önemli. Bitcoin’e gelince, Merten, kral paranın 4 trilyon dolarlık bir piyasa değeri için bastırdığını söylüyor. Analist ayrıca, amiral gemisi kripto varlığının %200’ün üzerinde artacağı konusunda iyimser. Analist şöyle diyor:

Düşüklerden Haziran 2019’da sahip olduğumuz göreceli yüksek seviyeye geri döndüğümüz gibi önceki yükseklerden ve ayrıca bu aralığı tekrar gözden geçirdiğimizde, %392’lik bir fiyat artışı yaşadık. Tek istediğimiz yalnızca daha uzun bir süre için değil, aynı zamanda daha geniş bir zaman diliminde %220’lik bir getiri.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.