UST Aldıran Ünlü CEO, BTC ve LUNA Tahminleri İçin Özür Diledi!

UST Aldıran Ünlü CEO, BTC ve LUNA Tahminleri İçin Özür Diledi!

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Su Zhu, Twitter’dan Bitcoin Supercycle fiyat tezinin yanılttığını kabul etti. Geçtiğimiz haftalarda LUNA ve UST tahminlerinden dolayı da özür dileyen CEO, Bitcoin fiyatının 2.5 milyon dolara kadar çıkabileceği yönünde tahminlerde bulunmuştu.

Su Zhu, hatalı Bitcoin ve LUNA tahminleri için özür diledi

Su Zhu, aşağıdaki tweet’te kripto piyasanın ‘her gün gelişmeye ve dünyayı etkilemeye’ devam edeceğine inandığını söylüyor. Süper döngü, Zhu tarafından ileri sürülen ve kripto piyasasının bu piyasa döngüsü boyunca kademeli olarak yükseleceğini ve sürekli bir ayı piyasasından kaçınacağını öne süren bir fikirdi. Bugün Twitter’dan özür dilediği şu ifadelere yer verdi:

Süper döngü fiyat tezi ne yazık ki yanlıştı, ancak kripto yine de her gün gelişip dünyayı değiştirecek.

Su Zhu’nun Bitcoin Supercycle tezi

Su Zhu’nun Bitcoin süper döngü teorisi, UpOnly podcast’inde Şubat 2021’de verdiği röportajda, BTC’nin Altın’ın büyük bir pazar payını yakalayabilmesi durumunda 2,5 milyon dolara ulaşacağını tahmin ettiği bir röportaja kadar uzanıyor. 2.5 milyon dolarlık Bitcoin hedefi için şu açıklamayı yaptı:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.