Ünlü Yönetici, Bu 3 Altcoin İçin Gizli Mesaj Bıraktı!

Ünlü Yönetici, Bu 3 Altcoin İçin Gizli Mesaj Bıraktı!

Yuga Labs, Otherside NFT’leri satışında Ethereum ağının gas ücretleri 40.000 dolara ulaştı. Etherscan verilerine göre çok sayıda kullanıcı, 2,6 ETH (6.500 dolar) ile 5 ETH (14.000 dolar) arasında gas ödedi. Bu konuda, ünlü yönetici Mike Alfred, 3 altcoin projesini sert eleştirirken, Bitcoin’in en iyi Blockchain’lerden biri olduğunu vurguluyor.

Mike Alfred, son tweet’inde 3 altcoin projesini sert eleştirdi

En son tweet’inde kripto para varlık yöneticisi Mike Alfred, Ethereum, Solana ve hatta Cardano gibi ağları eleştirdi ve ilk çıkışından bu yana istikrarlı blok ihraç ve işlemeyi elinde tutan Bitcoin’in üstünlüğünü vurguladı. Tweet, Ethereum, Cardano ve Solana dahil olmak üzere her ağdan en son olumsuz olayları ön plana çıkarıyor. Ancak varlık yöneticisi iki ağdaki işlevsellik ve performans sorunlarını vurgularken, Cardano yönelik eleştirisi ağın temel sorunlarına yönelik değil. Mike Alfred şunları söylüyor:

Solana düzgün çalışmıyor. Ethereum gas ücretleri o kadar yüksek ki, esasen kullanılamaz. Cardano sıfıra gidiyor. Bu arada, Bitcoin saat gibi her 10 dakikada bir yeni bir blok yayınlıyor. Bu roket bilimi değil millet.

Alfred, Cardano’nun pazar performansının kripto para piyasası standardı tarafından kabul edilebilir olmaktan uzak olduğunu ancak ağ büyümeye devam ederek geliştiricilerin ölçeklenebilir, ucuz ve verimli merkezi olmayan çözümler ve uygulamalar oluşturmasına olanak tanıdığını belirtti.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.