Ünlü Yönetici, Bitcoin ve Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Ünlü Yönetici, Bitcoin ve Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Galaxy Digital’in üst düzey bir yöneticisi olan Jason Urban, Bitcoin (BTC) ve lider altcoin Ethereum’un fiyatının gelecek yılın ortasına kadar ikiye katlanabileceğini iddia ediyor. Ünlü şirketin üst düzey yöneticilerinden biri olan Urban, yakın zaman önce yaptığı röportajda BTC ve ETH hakkında önemli açıklamalarda bulunuyor.

Lider altcoin yakında 7 bin dolar olacak mı?

Galaxy Digital’in ticaret bölümü eş başkanı Jason Urban, Kitco News ile yaptığı yeni bir röportajda, önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve lider altcoin (ETH)’nin yeni zirvelere ulaşmasının kaçınılmaz olduğunu ifade ediyor. Urban ayrıca piyasa değerine göre en iyi iki kripto paranın 2023’ün ikinci çeyreğine kadar yüzde 100 artabileceğini belirtiyor. Galaxy Digital yöneticisi konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Yılın başında bana sormuş olsaydınız, Bitcoin’i 100.000 dolar ve Ethereum’u 6.500 – 7.000 dolar aralığında gördüğümü söylerdim. Bunun için direnç kaynakları olduğunu düşünüyor muyum? Potansiyel olarak. Bunun önemli olacağını düşünüyor muyum? Hayır. Yani yılın sonu değilse, gelecek yılın ilk çeyreği veya ikinci çeyreğinde gerçekleşecek. Bu alana adım atan çok sayıda insan, bunu ve böyle bir faydanın olduğu gerçeğini size bildirmeye devam edecek.

Uzmana göre ETH’nin BTC’yi geçmesine daha var

Urban ayrıca, Ethereum’un bir gün Bitcoin’i geçebileceğine inandığını belirtiyor. Ancak Kriptoks.com olarak paylaşılan verileri yakından takip ettiğimiz Galaxy Digital yöneticisi, bunun yakın zamanda olacağını düşünmediğini de ekliyor. Urban, lider altcoin Ethereum’un BTC’yi geçip geçemeyeceği sorusuna soran Michell Makori’ye yanıt olarak şunları söylüyor:

Bence bir noktada evet, ama yakın mı? Hayır. Önümüzdeki iki ila üç yıl içinde göreceğimiz bir şey mi? Bu muhtemelen en erken olanı ve bunda yanılmış olabilirim. Yakın zamanda olduğunu sanmıyorum.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.