Ünlü Tahminci: Bitcoin ve Bu 3 Altcoin’de Büyük Satış Olacak!

Ünlü Tahminci: Bitcoin ve Bu 3 Altcoin’de Büyük Satış Olacak!

Yakından takip edilen bir Bitcoin ve altcoin stratejisti, düşüş çağrılarına devam ediyor. Analist, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’de başka bir büyük satış bekliyor, hatta bunun zamanının neredeyse geldiğine dikkat çekiyor. Analist Bitcoin’in dışında popüler altcoin’ler olan Ethereum, Solana ve THORChain (RUNE) yorumlarını aktarıyor. İşte detaylar…

 Analist: Bitcoin için çöküş zamanı geldi

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere doğru çıkan çeşitli altcoin tahminleriyle gündeme gelen analist Capo, BTC ayıları 29.000 doların üzerinde büyük satış emirleri yığmaya devam ederken, 28.000 dolarlık Bitcoin talebinin neredeyse tükendiğini söyledi. 5.000 BTC’lik satış talebi olduğuna dikkat çeken analist, 28.000 dolarlık seviyenin tekrar test edilmesi durumunda boğaların satış gerçekleştireceğini düşünüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Orada 5.000 BTC var. Talep bitti. 28.000 dolar tekrar test edildiğinde, boğaların teslim olduğunu görebiliriz.

Capo ayrıca, Bitcoin’in şimdi iki haftadan biraz fazla bir süre içinde yedi kez 28.000 dolar civarında desteği test ettiğini ve kilit seviyenin çökmeye hazır olduğunu öne sürüyor. “Zamanı geldi” diyerek yatırımcıları uyarıyor. Capo’nun tahmini, daha önce, 23.000-21.000 dolarlık dip seviyelerde yer alıyordu. Yazım sırasında BTC, 29.000 doların hemen altındaki seviyelerden el değiştiriyor.

Ethereum, SOL ve RUNE için beklentiler ne yönde?

Piyasa değeri açısından en büyük altcoin Ethereum’a bakıldığında Capo, ETH’nin 1.700 dolardan destek alması durumunda 1.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.  Ardından, Capo, 40 dolardan destek alırsa değerinin yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu söylediği akıllı sözleşme platformu Solana’dan bahsetti. Solana için 20-25 dolarlık seviyenin kilit destek seviyeleri olduğunu aktarıyor. Yazım sırasında SOL, 40 doların üzerinde işlem görüyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.