Ünlü Milyarder: Bu Olduğunda Bitcoin’i Long’layacağım!

Ünlü Milyarder: Bu Olduğunda Bitcoin’i Long’layacağım!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary’ye göre Bitcoin (BTC) çarpıcı bir şekilde fırlayacak anacak bunun olabilmesi için meydana gelmesi gereken gelişmeler var. Beklenen temel gelişme düzenleyici netlik. Shark Tank yıldızı ve milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, düzenleyici netlik sağlandığında Bitcoin’in (BTC) değerinin artacağını tahmin ediyor. Konunun ayrıntıları Kriptoks.com’da.

Bitcoin fırlamak için bunu bekliyor

Yeni bir röportajında ​​O’Leary, kurumsal yatırımcıların kripto varlıkları satın almasına izin verildiğinde Bitcoin’in mevcut fiyatının birkaç katı değer kazanabileceğini söylüyor. Yatırımcı konu hakkında şöyle diyor:

Önümüzdeki iki ila üç yıl içinde bir noktada, ABD düzenleyicisi kripto para birimlerine hükmedecek. Ve ilk önce stablecoinlere ve Bitcoin’in kendisine hükmedecekler… Ve piyasa değerine göre çok büyük varlıklar. Bu olur olmaz, eğer bir devlet fonu veya emeklilik planı yürütüyorsam, muhtemelen yüzde bir ila üç arasında pay ayıracağım. Ve bu olduğunda Bitcoin’i longlamak istiyorum. Bitcoin’in 100.000 dolara, 200.000 dolara, 300.000 dolara gideceğinden bahsetmek istiyorsanız, bu, kurumların nihayet onu satın alabileceği zaman olacak.

Shark Tank yıldızına göre, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapmadan önce düzenleyici uyumluluğa ve Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) standartlarını karşılamaya ihtiyaçları var. Milyarder şöyle diyor:

Şu anda size kesin olarak söyleyebilirim çünkü devlet varlık fonlarına, emeklilik planlarına ve endeksleme işinde hizmet veriyorum. Bitcoin etrafındaki tüm hype için, bu kurumların hiçbirinin tek bir kripto parası yok. Uyum departmanları ESG talimatlarının “bu konudaki kutucuğu işaretlemesine” ve tabii ki varlık sınıfının kendisinde uyumlu olmasına izin verene kadar da yapmayacaklar. Ancak bunu devam ettirdiklerinde, coinin fiyatı dramatik bir şekilde değer kazanacak.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.