Ünlü Milyarder: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin’de Dipleri Aldım!

Ünlü Milyarder: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin’de Dipleri Aldım!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin ve altcoin’leri portföyüne eklemek için piyasadaki düşüşten yararlandığını ortaya koyuyor. Stansberry Research ile yeni bir röportajda O’Leary, kripto portföyünün çift haneli bir düşüş yaşadığını belirtti. Ancak bunu, düşüşü satın almak için bir fırsat olarak gördüğünü söyledi. Kevin O’Leary’nin açıklamalarını haberin devamında görebilirsiniz…

Kevin O’Leary, Bitcoin ve altcoin düşüşünden yararlandı

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para alanında boğa olmasıyla tanınan milyarder isim O’Leary, bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda O’Leary, portföyünün kripto çöküşünden nasıl etkilendiğini aşağıdaki ifadelerle anlattı:

Bir darbe aldık. Portföyün yüzde 20’sindeydik. Sonra yüzde 23’e yükseldi. Sonra portföyün yüzde 16’sına düştü. Gerçekten değişkendi. Ancak kurumsal bir teklif olmadığı için düzenlemeye tabi olmayan bir sektörde bu volatilite ile karşılaşacağınızı her zaman söyledim. Yani muhtemelen en düşükteydik, yüzde 15’teydik. Değerin yüzde 40’ını kaybettik ve şimdi bazı projelerde geri döndük. Ancak hepsi aynı hızda geri gelmedi.

O’Leary, bu coin’leri portföyüne ekledi

Shark Tank yıldızı “Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) gibi büyük piyasa değerine sahip coin’leri”, bazı durumlarda ikiye katladıklarından bahsetti. O’Leary, aşırı volatiliteden ve Bitcoin gibi ETH gibi büyük kripto para birimlerinden yararlandıklarını söyledi.  Risk sermayedarına göre, şu anda kripto varlıklarının karşı karşıya olduğu “gerçek sorun” kurumsal katılımın olmaması. O’Leary, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bu varlık sınıfı, insanların düşündüğü gibi hiçbir şeyle ilişkili değil. Henüz enflasyonla ilgisi yok. Ama asıl sorun… Bu gerçekten kurumsal alıcının nerede olduğuna dair bir ölçü. Ve şimdi, sıfır. Bitcoinleri yok. Size egemenlerin kurumlarının BTC’ye sahip olduğunu söyleyen herkes saçmalıyor demektir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.