Ünlü Milyarder: Bitcoin’den Uzak Durun! Bundan Alıyorum

Kripto piyasası LUNA çöküşüyle derinleşen kayıplarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Kimi analistler ve traderlar bu çöküşü Bitcoin’de alım fırsatı olarak görüyor. Ünlü Amerikalı milyarder Sam Zell ise, büyük düşüşe rağmen Bitcoin üzerinde ayı kalmayı tercih ediyor. Lider kriptodan uzak duran Zell, yatırım için beğendiği şeyi açıklıyor.

Ünlü milyarder Bitcoin (BTC)’den uzak durmayı tercih ediyor

Amerikalı milyarder işadamı ve hayırsever Sam Zell, yakın zamanda CNBC’nin ‘Squawk Box’ programına katıldı. Ünlü milyarder Bitcoin’in hala 21.000 dolar seviyesinde ucuz olmadığını söyledi. Emlak devi, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Temelde ne pahasına olursa olsun Bitcoin’den uzak durdum.

Sam Zell, amiral gemisi kripto para biriminin güvenlik modelini anlamak için hala mücadele ettiğini itiraf ediyor. Milyarder, hükümet tarafından bir şekilde desteklenmeyen herhangi bir kripto para biriminin işe yaramayacağına inanıyor.

Bu Çarşamba’nın başlarında, dünyanın en büyük kripto para birimi, 20.000 dolar seviyesinin altına düşmekten sadece bir kıl payı uzaktaydı. Bununla birlikte Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere gün içi en düşük 20.079 doları gördü. Ayrıca BTC, 69 bin dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden bir hayli uzaklaşmış durumda.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.