Ünlü Milyarder: 32 Coinim Var! İçinde Bu Altcoin’ler Var

Ünlü Milyarder: 32 Coinim Var! İçinde Bu Altcoin’ler Var

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary, kripto düzenlemesinin endüstriyi nasıl yeni zirvelere taşıyabileceğini özetliyor. Ayrıca sepetindeki altcoin projelerini ve kripto yatırım stratejilerini paylaşıyor.

Bitcoin ve altcoin düşmanlığından savunuculuğuna geçiş süreci

2019’da Kevin O’Leary, CNBC’de Bitcoin’i ‘çöp’, ‘işe yaramaz bir para birimi’ olarak nitelendirdi. Konu Bitcoin yatırımı olduğunda, “Burada ham spekülasyondan başka bir şey yok. Bir kumarhanede paramı siyaha veya kırmızıya yatırmamdan farkı yok,” dedi.

Kevin O’Leary, Bitcoin boğası Anthony Pompliano’ya Bitcoin ile ilgili şunları sordu: “İnsanlar buna gerçek para yatırdıklarında faiz almıyorlar. Bununla vergilerini ödeyemiyorlar. Düzenleyiciler bundan hoşlanmıyor ki bu da uyum için her zaman sorun teşkil ediyor. Uzun vadeli değer nerede?”

Ancak o zamandan beri, O’Leary kripto konusundaki fikrini tamamen değiştirdi. Aslında, O’Leary vokalist bir kripto boğası haline geldi. Kısa süre önce Washington DC’deki Kongre üyelerini kripto için ziyaret etti. Şu anda Senatör Lummins’in endüstri adına Kongre’ye lobi yapmak için kripto yasa tasarısının esasını tartışıyor.

O’Leary kısa süre önce, piyasadaki son düşüşe rağmen kripto hakkındaki iyimserliğini paylaştı. Neden açık düzenleyici çerçeveler uygulandığında kriptonun ‘ekonominin 12. sektörü’ haline gelebileceğini düşündüğünü söyledi.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.