Ünlü Kâhin Korkuttu: Bitcoin ve Cardano Bu Seviyelere Düşebilir!

Ünlü Kâhin Korkuttu: Bitcoin ve Cardano Bu Seviyelere Düşebilir!

Popüler bir Twitter analisti, lider kripto Bitcoin (BTC)’de düşüş uyarısı verdi ve bir Ethereum rakibinin %50’den fazla çakılabileceğini söyleyerek korkuttu. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan fiyat tahminlerini inceleyelim.

Capo, Bitcoin boğalarını bir tuzağa karşı uyarıyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve bir Ethereum (ETH) rakibinin, piyasalardaki son yatay hareketler arasında önemli aşağı yönlü risklerle karşı karşıya olduğunu söylüyor. Capo olarak bilinen ünlü altcoin analisti, Bitcoin’den başlayarak 248.600’den fazla Twitter takipçisine Bitcoin’in kısa ömürlü olabilecek zayıf sıçramalar yaşadığını söylüyor:

Boğalar dün 40.000 doları bile kırmayan başka bir sahte pump ile coşkulu hale geldi. Pump’lar giderek zayıflıyor ve bu konsolidasyon sona eriyor.

Capo’ya göre Bitcoin (BTC), aşağı yönlü baskıya neden olması muhtemel boğa tuzakları olarak bilinen yanlış sinyaller gönderiyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.