Ünlü İsim: Bitcoin ve Bu 13 Altcoin’e Sahibim! Satmayacağım

Ünlü İsim: Bitcoin ve Bu 13 Altcoin’e Sahibim! Satmayacağım

Rock grubu Kiss’in baş şarkıcısı Gene Simmons, Bitcoin (BTC) ve 13 altcoin’e sahip olduğunu açıkladı. Ayrıca, kripto para birimi piyasasının gerilemesinden bu yana hiç satmadığını açıkladı. Yani Gene Simmons, ciddi bir “hodler” çıkmış durumda. İşte detaylar…

Gene Simmons, Bitcoin ve altcoin’lerini satmıyor

Gene Simmons, bir hodler olduğunu ve kripto piyasasının gerilemesinden bu yana 14 kripto para biriminden hiçbirini satmadığını bir kez daha doğruladı. Simmons, İsrail doğumlu Amerikalı bir müzisyen, şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve yapımcıdır. Baş solist ve gitarist Paul Stanley ile birlikte kurduğu rock grubu Kiss’in solisti, basçısı ve baş şarkıcısıydı. IMDB’ye göre, Simmons 121 kez filmlerde ve TV’de yer aldı. Çarşamba günü bir hodler olduğunu tweetledi. Ayrıca şunları ekledi:

Düşüşten bu yana tek bir pozisyon satmadım. Ben geleceğe inanıyorum. Yakın gelecek.

Bunun ardından attığı bir tweet’inde Litecoin (LTC) ve diğer 13 kripto para birimine sahip olduğunu söyledi. Simmons Çarşamba günü hangi kripto paralara sahip olduğunu açıklamazken, geçen yıl Şubat ayında Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), XRP ve Cardano (ADA) sahibi olduğunu söyledi.

Simmons, Cardano sevgisini dile getirmişti

O sırada Cardano’yu sevdiğini çünkü fiyatının 1 dolardan düşük olduğunu söyledi. Böylece herkesin yatırım yapabileceğini belirtti. Şarkıcı, Bitcoin’in karşılaştırıldığında pahalı olduğunu aktardı. Bu nedenle “çoğu insanın erişiminin ötesinde” olduğunu söyledi. Bununla birlikte, yatırımcıların herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini vurguladı ve şunları tavsiye etti:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.