Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek!

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek!

Ünlü ekonomist Raoul Pal tarafından yayınlanan bir dizi teknik analiz, bir altcoin projesinin çok yakında Bitcoin (BTC)’i geçeceğini gösteriyor.

Raoul Pal, Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterecek bir altcoin paylaştı

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un rüzgarı arkasına aldığına ve sürdürülebilir bir yükseliş trendi başlatmanın zirvesinde olduğunu ima eden bir grafik yayınladı. Pal ile uyumlu olarak, Ethereum, genellikle aşağı yönlü gelişimin bitmek üzere olduğunu bildiren ters bir baş-omuz formasyonu geliştiriliyor. Ancak ekonomist, bu modelin hala onaylanmadığını belirtiyor:

ETH, ters çevrilmiş baş ve omuzların boyun çizgisine yaklaşıyor (yine de örnek teyit istiyor).

Kriptoks.com olarak analizlerini paylaştığımız Raoul Pal, ters çevrilmiş baş ve omuzlar örneğinin geçerliliğinin, piyasanın tepe ve dip noktalarını veya yapılabilir piyasa dönüş faktörlerini tahmin etmek için kullanılan DeMark indikatöründeki çıkarımlarla desteklendiğini ekliyor:

Ancak, Günlük DeMark 13 ve yarın 9 sergiliyor… bu nedenle, bu örnek için oldukça tipik olan ilk denemede koparma muhtemelen başarısız oluyor. Normalde bir geliştirme çizgisi, kamanın ortasına keskin bir geri çekilme ve ardından ters kırılma…

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.