Ünlü Ekonomist: Bitcoin ve Altcoin’lerde Yeni Dalgaya Hazırlanın!

Ünlü Ekonomist: Bitcoin ve Altcoin’lerde Yeni Dalgaya Hazırlanın!

Hisse senetleri, değerli metaller ve kripto paralar konusunda ekonomik görünüm sunan The Zeberg Report’un yazarı ve makroekonomik döngülerde uzman olan deneyimli trader ve ekonomist Henrik Zeberg, büyük hisse senedi endekslerinin, Bitcoin (BTC)’nin ve diğer kripto para birimlerinin 5. Dalga’da yükselmeye hazır olduğunu üç grafik üzerinden açıklıyor. Ünlü ekonomistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

Henrik Zeberg’e göre kripto ve hisse senedi piyasası yükselmeye hazır

Henrik Zeberg’in Twitter hesabında paylaştığı açıklamaya göre, en önemli borsa endeksleri (S&P 500, Nasdaq) haftalık grafiklerde yükseliş dönüşlerine yaklaşıyor:

VIX’in hala düşüşte olduğunu ve SPX’in (ve Nasdaq, IWM vb.) haftalık grafiklerde Ters Boğa Mumları koyduğunu gözlemleseydim, muhtemelen ayı duruşumu sorgulardım! Hisse senetleri, kripto ve diğer risk varlıkları son 5.dalgada yükselecek!

Bu nedenle, ünlü ekonomist, yakında Elliott modelinin beşinci (4-5) dalgasına gireceklerini öngörüyor. Bu, orta vadede etkileyici bir yükselişin beklendiği anlamına geliyor. Buna ilaveten Henrik Zeberg, kripto para birimlerinin hisse senetleri ve diğer riskli varlıklarla birlikte yükselebileceğini ekliyor. Bilindiği üzere ‘Beşinci dalga’, popüler Elliott döngüleri modeline göre büyümenin son dönemini ifade ediyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.