Ünlü Ekonomist: Bitcoin Değil, Bu Altcoin’den Alın!

Ünlü Ekonomist: Bitcoin Değil, Bu Altcoin’den Alın!

Makro gurusu Raoul Pal, geleneksel bilgeliğin aksine, Ethereum’un (ETH), en son kripto ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

“Ethereum, Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterdi”

Real Vision CEO’su, yakın tarihli bir röportajda, önde gelen akıllı sözleşme platformunun, piyasadaki en iyi kripto varlığının genellikle parladığı bir dönemde BTC’yi geride bıraktığını söylüyor:

“Bitcoiners’ın sahip olduğu şeylerden biri, bir ayı piyasasında, Bitcoin hayatta kalan tek şey olacağı ve diğer her şeyin sıfıra gideceğiydi” diyen Raoul Pal’a göre, ayı piyasasından bu yana, ETH, BTC’den daha iyi performans gösterdi. Ünlü ekonomist, şunları söylüyor:

Bunu bir ETH maxi olarak söylemiyorum, değilim. Hangi para biriminin fazla mesai yaptığı umurumda değil. Tüm bu alanı gerçekten önemsiyorum, ancak mesele ETH’nin bunu gerçekleştirmesi. Anlatı, hepsinin bir ayı piyasasına maruz kalması, hepsi anlatı ve bu doğru değil. Ne doğru? Bitcoin en merkezi olmayan, en güçlü, en sağlam ağ mı? Evet. Her şeyin tek cevabı bu mu? Kesinlikle kategorik olarak hayır.

Ünlü ekonomistin Web 3.0 hakkındaki görüşleri

Kriptoks.com haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz Raoul Pal ayrıca, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte her iş modelini değiştireceğini söylediği Web 3.0 alanındaki gelişmelere de dikkat ediyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.