Ünlü CMO SHIB, DOGE Tahmini ile Sepetindeki 9 Altcoin’i Paylaştı!

Ünlü CMO SHIB, DOGE Tahmini ile Sepetindeki 9 Altcoin’i Paylaştı!

BitYard borsasının CMO’su Michael Hung, yakın tarihli röportajında borsanın listeleme kriterlerinden ve 2022 planlarından bahsetti. Ayrıca kripto portföyünü ve SHIB ve DOGE’yi neden sevdiğini paylaştı. Kriptoks.com olarak röportajın öne çıkan başlıklarını aktarıyoruz.

Michael Hung ile meme coin’ler üzerine özel röportaj

Michael Hung’un meme coin’ler hakkında düşünceleriyle başlayalım. Kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, DOGE ve SHIB’in sert çökebileceğini söylemişti. BitYard CMO’su, yorumlarını borsa çerçevesinden yapıyor:

DOGE ve Shiba Inu gibi meme coin’ler konusunda çok tutkuluyum. Pek çok kullanıcı platformumuzda Doge ve Shiba Inu satın alıyor. Sanırım 500 büyük balinanın olduğu bir dünyadayız. Birçok insan bunu bilmiyor. Böylece, platformumuzda birçok meme coin olduğunu ve kullanıcılarımızın bu tokenleri desteklemek için dünyanın her yerinden geldiğini göreceksiniz. Dediğim gibi, 400’den fazla işlem çiftimiz var ve bunların belki %30’u meme coin’dir. Bu konuda deliyiz.

“SHIB, DOGE ve diğer meme coin’leri tutuyorum”

Michael Hung, altcoin portföyünü nasıl şekillendirdiğini de paylaşıyor:

Evet. Ben esas olarak FTT ve BNB gibi borsanın platform tokenlarına odaklanıyorum. Çünkü değiş tokuşların gücüne inanıyorum. SOL ve MATIC’im var. Meme coin’ere gelince, DOGE, Shiba Inu, Floki, Baby Doge ve SafeMoon tutuyorum. Çokça varlar ve onları seviyorum. Ayrıca Katman 2, Web 3.0 ve GameFi’nin 2022’de bize daha fazla sürpriz getireceğine inanıyorum.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.