Ünlü CEO’lara Bitcoin Tahminleri Soruldu: İşte Beklenen Seviyeler!

Ünlü CEO’lara Bitcoin Tahminleri Soruldu: İşte Beklenen Seviyeler!

Kripto para piyasası, KYC ve AML yasalarını içeren anonim özel cüzdanlar için bir düzenleme paketi lehine oy veren Avrupa Birliği Parlamentosu komitesi eşliğinde Nisan ayında düşüşe geçti. Pantera Capital, Skybridge Capital ve Galaxy Digital CEO’ları, mevcut piyasa düzeltmesinden bağımsız Bitcoin (BTC)’de boğa beklentilerini sürdürüyor…

Pantera Capital CEO’su Bitcoin (BTC)’in boğa koşusunda olduğunu söyledi

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin’in yıl içinde şimdiye kadarki fiyat hareketlerini yorumladı. Morehead, Bitcoin döngülerinin tarihi içinde, daha önce ortalama %60 civarında olan altı ayı piyasası olduğunu ve 2022’lerin %50 olduğunu kaydetti. Morehead’e göre, büyük kurumsal katılım sayesinde Bitcoin döngüleri ılımlılaşmaya başlayacak ve “muhtemelen %50 ayı piyasası, ileriye dönük olarak göreceğimiz tek şey”.

Morehead, Bitcoin (BTC) ve kripto paraların diğer piyasalardan ayrılacağına inandığı için “şu anda çılgınca bir yükseliş” olduğunu söyledi ve genellikle stres dönemlerinde meydana gelen yüksek korelasyonun – 2022’deki kargaşaya benzer – sonunda, genellikle 72 günlük bir ortalamadan sonra kırıldığını belirtti:

Bence hisse senetleri ve tahviller potansiyel olarak yıllarca düşmeye devam edebilirken kripto paralar yükselebilir.

Morehead, Pantera Capital’in Fed’in faiz oranlarının yükselmesine ilişkin korkunun kripto piyasasını nasıl etkileyeceğini tahmin edemediğini kabul etti, ancak “bu durumda piyasaların yanlış olduğuna ve kripto paraların diğer varlık sınıflarından ayrılacağına” inanıyor. Röportajın bir kısmında şunları söyledi:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.