Ünlü CEO: Kripto Para ile Pasif Gelir Kazanmanın 3 Yolu Bu!

Ünlü CEO: Kripto Para ile Pasif Gelir Kazanmanın 3 Yolu Bu!

Düşüş ortamından kurtulmak için yeterince uzun süredir kripto para oyununda olan yatırımcılar, durgun bir piyasayı indirimli bir şeyler satın almak için bir fırsat olarak görebilirler. Ancak, oyunda yeniyseniz, zaten kaybettiğiniz bir şeyden daha fazlasını satın alma fikri, herkes tepelere doğru koşarken ateşe koşmak gibi görünebilir. Bir Blockchain yatırım firmasının CEO’su, az miktarda sermayeden kripto para kazanmanın en iyi 3 pasif yolunu paylaşıyor.

Pasif gelir elde etmenin ilk yolu: Fiziksel cihazlar

Tamamen Blockchain odaklı ilk yatırım şirketlerinden biri olan CoinFund’un kurucusu ve CEO’su Jake Brukhman, sürekli trade etmeden kripto para kazanabileceğinizi söylüyor. Bu, getiriler veya ödüller karşılığında ağlara katılmanın çeşitli yollarını bularak yapılabilir.

Jake Brukhman, dikkate alınması gereken ilk seçeneğin, kullanıcıların token şeklinde ödüller kazanmasını sağlayan fiziksel cihazlar olduğunu söylüyor. Bir hizmet oluşturan veya veri toplayan yeni ağlar, genellikle bir internet yönlendiricisi gibi görünen küçük donanım araçlarını piyasaya sürüyor. Bu ürünlerin çoğu 1.000 doların çok altında bir fiyata satın alınabilir.

Jake Brukhman’ın bahsettiği bir cihaz, çevredeki alanlar için kablosuz ağ kapsama alanı sağlayan bir sıcak nokta olan bir Helium madencisi. Bu küçük kutu, sağlayıcıya bağlı olarak 400 ile 800 dolar arasında bir tutara satılıyor. Ödüller, Blockchain’in yerel tokeni HNT’de kazanılıyor ve cihazın yerleştirildiği yere ve anteninin gücüne bağlı olarak büyük ölçüde değişebiliyor.

Los Angeles merkezli kıdemli bir yazılım geliştiricisi olan Eric Vladimirsky, Helium madenciliğine iki madenciyle başladı ve ardından hızla 63’e çıktı. Temmuz 2021’deki 30 günlük bir süre boyunca 1.386 HNT kazandı. Bugün, ödüller önemli ölçüde azaltıldı, ancak HNT’nin fiyatı, madenciliği sırasında 12,88 dolardan 4 Mayıs itibariyle 16,33 dolara yükseldi.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.