Ünlü CEO: Bitcoin ve Altcoinler Bu Tarihe Kadar Düşecek!

Ünlü CEO: Bitcoin ve Altcoinler Bu Tarihe Kadar Düşecek!

Blockchain.com’un CEO’su Peter Smith, zor durumdaki Bitcoin ve altcoin piyasasının ‘normal’ gibi geldiğini söylüyor. Öte yandan Smith, kripto ödemelerinin önümüzdeki 5 yıl içinde ana akım olmasını bekliyor.

“Bitcoin ve altcoin kışı 9 ile 12 ay daha devam edecek”

Kriptoks.com haberlerinde  de takip ettiğiniz üzere kripto para birimleri 2022’de tam anlamıyla çöktü. Bu çöküşte lider kripto Bitcoin’in (BTC) değeri geçen Kasım’dan bu yana yarı yarıya düştü. Ancak kripto trade sitesi Blockchain.com’un CEO’su ve kurucu ortağı Peter Smith için bu bir şok olmadı.

Peter Smith, Salı günü Amsterdam’daki Money20/20 fintech konferansında arkadaşlarının kripto çöküşüyle ​​ilgili endişelerinden bahsetti. Bu bağlamda, “Bana bu normal gibi geliyor. Neredeyse rahat,” dedi. Ayrıca Smith, şunları da sözlerine ekledi:

Zaten 9 aydır kripto kışındayız. Piyasanın ‘önümüzdeki 9 ile 12 ay içinde daha düşük bir eğilim göstermesini bekliyorum. Bu nedenle, 2022 ‘kolay kazanç yılı değil.

“Stresiniz bitene kadar kriptolarınızı satın”

Kışta doğal olarak piyasalar ve yatırımları hakkında endişe duyan kripto para sahipleri de oluyor. Smith’in onlara da birkaç sözü var. Onlara, “Siz artık stresiniz bitene kadar kriptolarınızı satın” diyor. Ancak Smith, kripto yatırımlarını satan çok fazla insan görmediğini de sözlerine ekliyor.  

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.