Ünlü CEO, Bitcoin Tahmini ve Rekor Kıracak Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü CEO, Bitcoin Tahmini ve Rekor Kıracak Altcoin’i Duyurdu!

Bitcoin, hafta sonuna sakin ve küçük fiyat düzeltmeleriyle girdiği için kripto piyasalarındaki korku, hakimiyetini koruyor. Yakın tarihli bir röportajda, Celsius Network’ün kurucu ortağı, Başkanı ve CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin tahmini ve rekor kırabilecek bir altcoin projesini duyurdu. Alex Mashinsky ve analistlerin fiyat tahminlerini Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Alex Mashinsky’dan 100 bin dolarlık Bitcoin tahmini

Bir röportajda konuşan Mashinsky’ye, BTC’yi Kasım 2021’deki son ATH seviyesinin yaklaşık yarısı olan 33 bin dolara getiren son Bitcoin fiyat çöküşü hakkında sorular soruldu. Lider kriptonun 29 ila 33 bin dolar aralığından yükseliş ivmesi kazandığı görülüyor. Mashinsky, BTC’nin başka bir hamle yapmadan önce desteğini yeniden test etmeye devam etmesi için iyi bir şans olduğunu söylüyor. Röportajda şu ifadelere yer verdi:

Soru şu ki, tekrar test etmemiz gerekebilir. Yani oldukça iyi bir şans. Piyasa genellikle desteği test etmeyi sever ve bundan sonra bu artışı görmeliyiz.

Mashinsky, Bitcoin’in mevcut fiyat noktasından “en az %300” yükseleceğini ve BTC’yi 100.000 doların üzerine çıkaracağını tahmin ediyor. Bitcoin’in yıl sonu fiyatına ilişkin tahmininin 140.000 ila 160.000 dolar arasında olduğunu ve bir yıl önce tahmin ettiğinden büyük ölçüde değişmediğini söyledi.

Ethereum fiyat tahmini

Mashinsky ayrıca Ethereum’un görünümü konusunda da iyimser ve lidere altcoin’in 2022’nin sonundan önce veya 2023’ün başlarında önceki ATH fiyatını kıracağını düşünüyor. Güçlü kullanım durumları, uygulama sayısı ve Ethereum’un artan şekilde benimsenmesiyle fiyatın 6.000 – 7.000 dolara çıkmasını beklediğini de ekledi.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.