Ünlü CEO: Bitcoin’in Sıradaki Seviyesi ve Güçlü Altcoinler Onlar!

Ünlü CEO: Bitcoin’in Sıradaki Seviyesi ve Güçlü Altcoinler Onlar!

Önde gelen on-chain analitik firması CryptoQuant’ın CEO’su, bir ölçümün Bitcoin (BTC) boğaları için büyük bir kırmızı bayrak yaktığını söylüyor.

“Bitcoin (BTC)’de ayıların hakimiyeti var: Hedef 14 bin dolar”

CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, 292.600 Twitter takipçisine tarihsel verilerin Bitcoin’in 14.000 dolara kadar düşebileceğini gösterdiğini söylüyor:

İşte ayılar için müjde. Makro kriz nedeniyle BTC bu kadar sert düşerse ve tüm Bitcoiner kurumları su altında kalırsa, tarihsel maksimum düşüşe bağlı olarak 14.000 dolara gidilebilir.

Analistin düşüş fiyat hedefine doğru bir hareket, mevcut fiyatından BTC için yaklaşık %52 aşağı yönlü risk olduğunu gösteriyor. Kantitatif analiste göre, piyasa fiyatlarının en kötü durum senaryosuna düşmesi durumunda, en son Bitcoin yatırımcıları muhtemelen derin sular altında kalacak. Analist, şu verileri paylaşıyor:

En kötü senaryoda Bitcoin maksimum düşüşü. Acemiler için %67 aşağıda. Deneyimli bir ayı döngüsü – %39 düşüş. Deneyimli iki ayı döngüsü – garantili kâr. Deneyimli üç ayı döngüsü – garantili kâr. Bugün, geçen yıl katılan yeni başlayanlar -%34 kayıpta.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.