Ünlü CEO: Bitcoin Bu Diplere Kayınca Agresifçe Alacağım!

Ünlü CEO: Bitcoin Bu Diplere Kayınca Agresifçe Alacağım!

Kripto para birimleri bir ayı piyasasına düştü, ancak yine de büyük bir toparlanma potansiyeli olduğunu düşünen CryptoStackers’ın kurucusu Forrest Przybysz, Bitcoin (BTC)’nin en düşük fiyatını ve bir sonraki hedefini paylaşıyor. Ayrıntılar için Kriptoks.com okuyun.

“Bitcoin (BTC)’yi bu seviyelerde hunharca alacağım!”

Forrest Przybysz, piyasada bir karamsarlık ve FUD (korku, belirsizlik ve şüphe) dalgasının asılı kaldığını ve ileride muhtemelen daha fazla dalgalanma olduğunu düşündüğünü söylüyor. Çok yakın vadede, Przybysz’in grafikleri, Bitcoin (BTC)’nin bir sıçrama yapması gerektiğini gösteriyor. Token aşırı satıldı, bu da tokenin beklentileriyle ilgili karamsarlığın çok fazla, çok hızlı sallandığı anlamına geliyor. Przybysz, Bitcoin’in muhtemelen önümüzdeki bir veya iki hafta içinde 40.000 doları aşacağına inanıyor.

Dip henüz Bitcoin için gelmemiş olsa da, Przybysz en düşük seviyenin yakın olduğuna inanıyor. Ancak yanılıyorsa ve token 20.000 doların ortalarına düşerse kripto uzmanı, agresifçe satın alacağını söylüyor.

26.000 dolar civarında bir düşüşe geçtiğimizi görmek beni şaşırtmaz. Aslında, kişisel olarak çok, çok agresif bir şekilde satın alacağım seviye bu.

Przybysz, fiyatların ve duyarlılığın düştüğü ve mahzende kaldığı bir ‘kripto kışı’ olasılığının bu noktada ‘orta derecede makul’ olduğunu düşünüyor. Bu korkunç sonuç gerçekleşirse, Bitcoin’in mevcut seviyelere dönmesinin yaklaşık sekiz ay süreceğini tahmin ediyor. Kripto kışları tarihsel olarak birkaç yıl sürdü, ancak Przybysz böyle bir tekrarın olası olmadığına inanıyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.