Ünlü CEO: Bekleyin! Bitcoin ve ETH’yi Bu Fiyattan Alacaksınız

Ünlü CEO: Bekleyin! Bitcoin ve ETH’yi Bu Fiyattan Alacaksınız

BitMEX borsasının kurucu ortağı ve CEO’su, bu haftaki Terra (LUNA) çöküşünün ardından Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarının düşmeye devam edeceğini tahmin ediyor. Düzenli olarak hazırladığı haftalık analizlerinde bu hafta dramatik bir çöküş öngörüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan bakalım.

Ünlü CEO dramatik bir Bitcoin ve ETH senaryosu ortaya koydu

Yeni bir blog gönderisinde Arthur Hayes, daha önceki dip seviyelerine düşüş öngördüğü için kripto devini de biriktirmeye hazırlandığını söylüyor. Hayes’e göre, 20.000 dolardan BTC ve 1.300 dolardan ETH satın almak için yatırımcıların bir fırsatı daha olacak. Makalenin bir kısmında şunları söylüyor:

Bu seviyeler, kabaca 2017/18 boğa piyasasının ATH seviyelerine tekabül ediyor.

Yazım sırasında Bitcoin ve Ethereum kritik olarak kabul edilen 30 ve 2 bin dolar bölgelerinde işlem görüyor. Bu esnada toplam piyasa değeri tekrar 1 trilyon dolara geriledi. Bu Kasım zirvesindeki paranın yarısından fazla ayrıldığı anlamına geliyor.

Arthur Hayes LUNA çöküşünün etkilerini yorumluyor

Açıklamalarının devamın UST ve LUNA çöküşünün yatırımları daha tedirgin hale getirdiğini söyleyen Hayes, düşüşten sonra toparlanmanın biraz daha zaman alabileceğini söylüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.