Ünlü CEO: Ayı Piyasasında Kripto Para Yatırımı Böyle Yapılır!

Ünlü CEO: Ayı Piyasasında Kripto Para Yatırımı Böyle Yapılır!

Bir kripto finansal danışmanlık firmasının CEO’su, ayı piyasasının kendini dışlanmış hisseden yatırımcılar için bir satın alma fırsatı olduğunu söylüyor. Ünlü CEO, kripto para yatırımı için 3 kuralı paylaşıyor.

“Mevcut durum, kripto para konusunda geride kalanlar için bir fırsat”

Son piyasa düşüşü, kripto yatırımcıları arasında çok fazla korku, belirsizlik ve şüpheye neden oldu. Birçoğu, yüksek enflasyon ortamında kriptonun bir korunma işlevi göreceğini düşünüyordu. Ancak, hükümet düzenlemeleri yaklaşıyor. Ayrıca, teknoloji hisseleri bir düzeltmede. Dolayısıyla bu ortamda, kripto para hyp’ı soğumuş gibi görünüyor.

Onramp, finansal danışmanların müşterilerine kripto hizmetleri sağlamasına yardımcı olan bir fintech şirketi. Onramp’ın CEO’su Eric Ervin, Behind the Markets’ın yakın tarihli bir bölümüne katıldı. Eric Ervin, Wisdomtree’nin CIO’su Jeremy Schwartz ve Dijital Varlıklar Direktörü Ben Dean ile bu konuları konuştu.

Podcast’te yatırımcıların son kripto ayı piyasasından neden korkmamaları gerektiğini tartıştılar. Daha önce kripto para konusunda geride kaldığını hisseden birçok kişi vardı. Aslında üçü de, mevcut durumun bu kişiler için bir satın alma fırsatı olduğunu düşünüyor.

Eric Ervin, bu krizde kurallara dayalı bir yatırım tezi geliştirmenin neden ilkeli yatırımcılar için asimetrik getirilerle sonuçlanabileceğini açıklıyor. Ayrıca, kriptoya yatırım yapmanın üç kuralını paylaşıyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.