Ünlü Bitcoin Borsasında Hesaplara Erişilemiyor! Neler Oluyor?

Ünlü Bitcoin Borsasında Hesaplara Erişilemiyor! Neler Oluyor?

Kripto piyasası kan banyosu yaparken, önde gelen bir kripto para borsasında müşteri hesaplarına erişim sorunu yaşandı. Dünyanın en büyük Bitcoin borsası Coinbase, bazı müşterilerin hesaplara erişme sorunları yaşadığını açıkladı.

Bitcoin borsası Coinbase’de hesaplara erişimde sorun yaşanıyor!

Amerika’nın en büyük kripto para borsası olan Coinbase, bazı müşterilerinin alım satım ve hesaplara erişim sorunları yaşadığının farkında olduğunu söylüyor. Trade platformu, kullanıcılarına fonlarının güvende olduğuna dair güvence verdi. Bitcoin borsası ayrıca, geliştiricilerinin bu sorun üzerinde çalıştığını belirtti.

Coinbase Global Inc., kripto para piyasasının geri kalanı gibi, gerçekten zor bir hafta geçiriyor. İflas başvurusu kötü değil, ancak ABD’nin en büyük kripto borsası, düzenleyici bir dosyalamada B maddesinden bahsetti ve müşterilerine Coinbase ciddi şekilde sıkıntıya girerse işlerin onlar için ne kadar kötü olabileceğini acı bir şekilde hatırlattı. Coinbase, Twitter hesabı üzerinden konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Birincisi (ve en önemlisi) paranız güvende ve her zaman da öyle olacak. İkincisi, işimiz sağlıklı ve rotada kalıyoruz. Size olan bağlılığımızdan asla vazgeçmeyeceğiz ve geleceği sizinle birlikte inşa etmek için hiç bu kadar heyecanlanmadık.

First (and most importantly) your funds are safe, and they always will be. Second, our business is healthy and we are staying the course. We will never waver in our commitment to you and have never been more excited to build the future with you.More👇https://t.co/tgD979NuYy

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.