Ünlü Balina, Ralli Beklediği Altcoin’leri Açıkladı!

Ünlü Balina, Ralli Beklediği Altcoin’leri Açıkladı!

İsabetli tahminleriyle bilinen ünlü bir balinaya göre, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve başka bir büyük altcoin güçlü bir ralliyle geri dönmeye hazırlanıyor.

Ünlü balina, bu altcoin projelerinde ralli bekliyor

509.000 Twitter takipçisi olan Kaleo lakaplı kripto balinası, hisse senedi piyasalarındaki satış baskısının şu anda Bitcoin’i etkilediğini söylüyor. Kaleo’nun analizlerine göre, Bitcoin, aralığının dışına çıkana ve mevcut seviyelerden %20 artışla 38.000 doların üzerine çıkana kadar yatay olarak işlem görmeye devam edecek.

Bitcoin şu anda 30 bin doların hemen üzerinde işlem görüyor. Son iki haftada %30’dan fazla değer kaybettikten sonra son 24 saatte hafifçe toparlandı.

Ethereum’a geçen Kaleo, lider altcoin için yeşil bir hafta öngörüyor

Analizlerinin devamında Kaleo, Ethereum’un önümüzdeki haftalarda ralli yapacağına inanıyor ve ETH fiyat tahminlerini güncelliyor. Kısa vadede, kripto analisti ETH’nin %26’lık bir artış için hazır olduğunu düşünüyor:

2,600 dolar ETH makul görünüyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.