Ünlü Balina Önemli DOGE, Bitcoin, LTC ve LUNA Tahmini Yaptı!

Ünlü Balina Önemli DOGE, Bitcoin, LTC ve LUNA Tahmini Yaptı!

Ünlü kripto balinası Kaleo, yılın geri kalanında karışılabilecek kritik seviyeleri tespit etmek üzere DOGE, Bitcoin, LTC ve LUNA grafiklerine göz atıyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analistlerin teknik analizlerini inceleyelim.

Kaleo DOGE, Bitcoin, LTC ve LUNA tahminlerini güncelliyor

Yakın tarihli analizlerinde Kaleo, Bitcoin’in (BTC) mevcut sıçramanın ardından biraz daha yükselmesini beklediğini, ancak daha sonra 50.000 doların ortalarında dolaşacağını söylüyor:

Şimdiye kadar, yükselişi takdire şayan bir performans sergiledi. Makro-yükseliş eğilimim, bunun geri kalanının yanlış olduğunu ve süresiz olarak pump’lamaya devam edebileceğimizi umuyor, ancak sanırım 50’lerin ortalarında bir süre frene basacağız.

Kaleo, köklü altcoin projelerinden Litecoin (LTC) ile de ilgileniyor. LTC fiyatı dolar karşısında iyi performans gösterse de, analist LTC/BTC çiftinin nasıl bir performans göstereceğinden emin değil. Aşağıdaki teknik grafiğe bakan analist, yakıtın hızlı azaldığını söylüyor:

Şu ana kadar Litecoin, Bitcoin (BTC) ve piyasa gücü ile birlikte tırmandı, ancak kendi başına özellikle kayda değer bir şey yapmadı. BTC çiftinin buradan ayrılmasını bekliyorum çünkü ayrılmazlarsa hak ettiğim sefaleti çekmeye devam edeceğim.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.