Ünlü Balina: Bitcoin Gelecek 6 Ayda Bu Seviyeleri Görecek!

Ünlü Balina: Bitcoin Gelecek 6 Ayda Bu Seviyeleri Görecek!

Yakından izlenen bir kripto para stratejisti ve analisti, önümüzdeki aylarda lider kripto Bitcoin (BTC) için en gerçekçi yol olduğunu düşündüğü rotayı açıklıyor. Biz de analistin paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

Balina, Bitcoin (BTC)’nin izleyeceği rotayı çiziyor

Kriptoks.com haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz balina Kaleo takma adını kullanan kripto para analisti, 512.500 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC)’nin yaklaşık 28.000 dolarlık desteğinin, Bitcoin onu çıkarmadan ve 20.000 doların altına düşmeden önce Eylül ayına kadar devam edeceğine inandığını söylüyor:

Ben basit hayalleri olan basit bir adamım. Temelde hala önümüzdeki altı ile dokuz ay içinde Bitcoin için böyle bir şeyin ortaya çıkmasını bekliyorum.

Balina Kaleo’nun grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti, devasa kapitülasyon olayından sonra BTC için 40.000 dolara parabolik bir ralli öngörüyor.

Kripto analisti Bitcoin (BTC)’de orta vadeli ayı eğiliminde olsa da, lider kripto Bitcoin’in önümüzdeki günlerde bir ralli için hazır olduğuna inanıyor ve şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.