Ünlü Balina, Bitcoin Çöküşünü Yorumladı ve Sıradakini Açıkladı!

Ünlü Balina, Bitcoin Çöküşünü Yorumladı ve Sıradakini Açıkladı!

Büyük kripto para birimleri, hafta sonu amansızca düştükten sonra Pazar akşamı bir miktar yukarı ivme kazandı. Küresel kripto para piyasası, yüzde 4’lük bir artış yakaladı. Peki, Bitcoin ve altcoin analistleri bu duruma neler diyor? Kriptoks.com olarak analistlerin yorumlarını aktarıyoruz…

Bitcoin analistleri sırada olacaklar hakkında neler düşünüyor?

Bitcoin yazım sırasında 35.000 dolar civarında el değiştiriyor. Kripto paralar son 24 saatte yatay işlem görürken bu hafta odak, 25 ve 26 Ocak’ta yapılması planlanan Federal Açık Piyasa Komitesi toplantısı öncesinde Federal Rezerv’e dönüyor. OANDA’da kıdemli bir analist olan Edward Moya’ya göre, Bitcoin’deki düşüş, kripto para birimi traderlarının Cuma günü hisse senetlerinde görülen “kan banyosunun” ardından ve FOMC politika toplantısı öncesinde portföyleri riske atmasıyla geldi. Moya, BTC’nin destek bulabileceği seviye olarak 30.000 dolar verdi. Kripto para analisti Benjamin Cowen da duruma benzer bir yorumda bulundu ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Açıkçası 30.000 dolar da büyük bir alan. Mutlak bir zemin olduğunu söylemek istemiyorum, çünkü bunun altına inerse, o zaman yeni bir zemin oluşturmanız gerekir.

Bir Bitcoin balinası olan Kaleo, Pazar günü Twitter’da kripto para birimi değerlemelerindeki mevcut düşüşün önceki düşüşlerden farklı olduğunu söyledi. “Birçoğunuzun hala döngülere inanmadığını biliyorum, ancak ne yazık ki bunun önümüzdeki birkaç ay içinde hızla yüksekleri geri alacağımız düşüşlerden biri olduğunu düşünmüyorum,” ifadelerini kullandı.  “Koşullar geçen yazdan farklı. Momentum değişti,” dedi.

I know a lot of you still aren’t believers in cycles, but unfortunately I really don’t think this is one of those dips where we’ll quickly reclaim highs within the next few months.The conditions are different from last summer. Momentum has shifted.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.