Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto analisti, 2022’de izlenecek en iyi 7 kripto parayı listeliyor. Kripto para analizleriyle popüler olan Altcoin Daily, bu yıl büyük potansiyele sahip yedi altcoin projesini listeledi. Bunların arasında, ağları talebin yanı sıra, artan token kıtlığını gösteren Bitcoin ve Ethereum da var. Detaylar Kriptoks.com’da.

7 altcoin projesi

Bitcoin (BTC). Kripto analisti Lark Davis’in yakın zamanda belirttiği gibi, blockchain analitik firması Glassnode’a göre borsalardaki Bitcoin rezervleri Ekim 2018’den bu yana en düşük seviyesinde. Bu, özellikle uzun vadeli sahipler arasında kripto varlığı için artan talebi ve kıtlığı gösteriyor. Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin bir tweet’te şöyle diyor: Bitcoin arzı, dünya çapında 50 milyondan fazla milyoner için her biri bir BTC tutmaya karar verirlerse asla yeterli olmayacak.

Ethereum (ETH). Ethereum tabanlı lider NFT pazarı OpenSea, aylık satışlarda 5 milyar dolarlık büyük bir rekor kırdı. NFT işlemlerinin yüksek kaydı, deflasyona doğru harekette 1 milyar dolarlık ETH tokenlerinin yakılmasına katkıda bulundu. Dahası, OpenSea artık Uniswap’ı Ethereum’da en çok kullanılan ürün olarak değiştirdi. Amerikalı rapçi Kanye West, NFT’ler oluşturmak için birçok talep aldığını söylüyor: dijital koleksiyon ürünlerine yönelik artan talebin bir başka göstergesi. Eski Disney CEO’su Bob Iger de bir NFT “patlaması” öngörüyor. Bu olaylar, NFT alanı ve genel olarak Ethereum ekosistemi için daha parlak günlerin olduğunu gösteriyor.

Ziliqa ve Solana da listede

Ziliqa (ZIL). Ziliqa blockchainindeki işlem sayısı, mevcut piyasa koşullarında bile şimdiye kadarki en yüksek üçüncü işlem. Ek olarak, bu ayki toplam işlem ücretleri şimdiye kadarki en yüksek oran. Ziliqa ekosisteminin bir destekçisi olan ZilHub, bu olayların ağın ZIL token fiyatından bağımsız olarak yalnızca daha iyi hale geldiğini gösterdiğini söylüyor. Ziliqa, yazma sırasında 0.04407056 ZIL token fiyatı ile kripto piyasa değerine göre 126. sırada yer alıyor.

Decentraland. Altcoin Daily, yol haritasındaki 2022 planları nedeniyle bu 3D sanal dünya platformunun büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Bu alan Windows, Linux ve Mac için masaüstü istemcisi içeriyor. VR istemcisi bu yılın ikinci yarısını bekliyor. Ayrıca erken prototiplemede mobil uygulama, NFT’ler (Maymunlar, punklar, vb.) içerir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.