Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek!

Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek!

Ünlü bir kripto analisti olan Nicholas Merten, lider kripto Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB) ve diğer altcoin projelerinin önümüzdeki aylarda büyük bir geri dönüşe hazırlandığını söylüyor. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

“Bitcoin, 60 bin dolar seviyelerine geri dönecek”

Yeni bir video programında Nicholas Merten, Data Dash’in 513.000 abonesine, Bitcoin başta olmak üzere piyasada bir bahar rallisinin yakın olduğuna giderek daha fazla ikna olduğunu söylüyor:

Bence burada bahsettiğimiz bu bahar rallisini görme şansımız çok yüksek. İnançlarım bu konuda daha da güçleniyor.

Analist, Bitcoin (BTC)’nin, Kasım 2021’den bu yana görülmeyen bir fiyat aralığı olan 60.000 dolar seviyelerine yakında geri döneceğini söylüyor. Nicholas Merten, halihazırda ivme kazanan altcoin piyasasının da sırayla toparlanacağını tahmin ediyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Gerçekten, Nisan ayında en kısa sürede, bu eğilim gerçekleşirse, Bitcoin için bu 60.000 dolar aralığına geri dönebileceğimizi belirtmek istiyorum. Bir bahar rallisine başlayabiliriz. Ama bu sadece Bitcoin için değil. Bu büyük anı vurgulamak istiyorum. Bunun sadece bir BTC rallisi olması pek olası değil.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.