Ünlü Analist: Bitcoin Nisan, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Ünlü Analist: Bitcoin Nisan, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Popüler bir kripto analisti olan Nicholas Merten, Bitcoin (BTC)’in önümüzdeki aylarda ve 2022’nin geri kalanında nereye gideceği konusunda bir yol haritası çıkarıyor. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

Nicholas Merten, Bitcoin için beklentilerini aktardı

Nicholas Merten, Bitcoin’in Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 69.000 doların üzerindeki dramatik yükselişinin ardından 24 Ocak’ta 34.000 doların altına düşmesine rağmen, Bitcoin’in aslında beklenenden daha iyi dayandığını ve 30.000 doların altına düşmediğini söyledi. Düşüş yerine alıcıların düşüşleri oldukça hızlı bir şekilde satın aldıklarını gördüğümüzü söyledi. DataDash sunucusu, BTC’nin aralığı elinde tutma ve ardından 40.000 doları geri alması olasılığının, önde gelen kriptonun önümüzdeki iki ay içinde önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceği anlamına gelebileceğine inanıyor. Merten’in yorumları şu şekilde:

Bütün bunlar hakkında gerçekten inanılmaz olduğunu düşündüğüm şey, yükselişe geçeceğimizi gösteren oluşum değil… Bu, önümüzdeki haftalarda gerçekten bulunduğumuz bölgeye geri dönebileceğimiz anlamına gelebilir. Önceki tüm zamanların en yüksek seviyeleri olan bu önceki direnç aralığına (65.000 dolara) geri dönüyoruz. Bahse girerim ki… bu muhtemelen Nisan ayında göreceğimiz bir şey.

BTC 100.000 doları görecek mi?

Merten, bazı yatırımcıların mutlak ucuz Bitcoin pazarlığını beklerken, iyimser boğaların bir sonraki ralliyi kaçırmak yerine tetiği çekip BTC’lerini kilitlemeyi seçtiğini söylüyor. “Piyasadaki, beklemeyen bazı diğer boğalar, bu durumda akıllı para, içeri girip satın almaya karar verdi ve bunu geçen seferden çok daha hızlı yaptılar. Burada görmemiz gereken, fiyatta üçüncü bir yüksek. Geçmiştekilerden daha yüksek. Sonunda, insanları korkutacak bir tür geri çekilme yaşayabiliriz. 2021’in sonlarında gördüklerimize yakın olacağımızı düşünmüyorum, çünkü trend güçleniyor. ” ifadelerini kullandı.

Grafik analisti, Bitcoin’in yalnızca sonunda 100.000 dolar seviyesini kırmakla kalmayıp, muhtemelen bu fiyatı Kasım ayına kadar iki katına çıkarabileceğini düşünüyor. Bunun için, yılın sonlarına işaret ediyor.  BTC’nin Kasım ayında yılın sonuna doğru son bir bahar rallisi yapacağını söyleyen analist, “ Hedefimiz bu. O zaman diliminde Bitcoin’in 150 bin dolara, 200 bin dolara ulaşacağından bahsediyorduk,” ifadelerini kullandı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.