Twitter’ın Eski CEO’sundan Önemli Bitcoin Tahminleri!

Twitter’ın Eski CEO’sundan Önemli Bitcoin Tahminleri!

Kripto para piyasasında yaşanan son çöküşün ardından Twitter Inc. kurucusu ve hevesli bir Bitcoin boğası olan Jack Dorsey, lider kripto Bitcoin’in (BTC) fiyatının tekrar yükseleceğini tahmin ediyor.

Jack Dorsey, lider kripto Bitcoin’e inanmaya devam ediyor!

Kripto para piyasasının sert darbe alması, karşıtlarına ciddi koz vermiş görünüyor. Ateşli bir Bitcoin savunucusu olarak bilinen eski Twitter CEO’usu da muarızların hedefi haline gelmekten kendini kurtaramadı. Bitcoin boğası Jack Dorsey’nin Tom Philpott adlı takipçilerinden biri, Cuma günü Bitcoin’in son düşüşü ve Jack Dorsey’in dikkatini BTC dışındaki konulara nasıl odakladığı hakkında ironik bir tweet attı.

Bitcoin yanarken Bitcoin çocuğu Jack’in Kendrick Lamar hakkında bu kadar çok tweet attığını görmek büyüleyici.

Tom Philpott’ın “ev yanarken o.. saçını tararmış” imasıyla yapmış olduğu paylaşımının ardından Jack Dorsey, çöken Bitcoin fiyatına bakmadığını ve BTC fiyatının geri döneceğinden emin olduğunu söyleyerek tweet’e cevap verdi. Jack Dorsey ayrıca, daha fazla insan kullanabildiği için uzun vadede her zaman değer kazanacağını söyledi.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.