Tom Lee’den Balinalara Kadar: Taze Bitcoin Tahminleri Çıktı!

Tom Lee’den Balinalara Kadar: Taze Bitcoin Tahminleri Çıktı!

Fundstrat analistlerinden Tom Lee, Bitcoin’in “zaten dibi gördüğünü” söyledi. Analist, Saylor’un 1 milyon dolarlık Bitcoin üzerine bahse girdiğini söylüyor

Tom Lee, Bitcoin ve altcoin piyasanın “zaten dibi gördüğünü” öne sürüyor

Bitcoin, en iyi bilinen iki savunucusunu elinde tutuyor. Ancak biri BTC fiyat tahminlerini önemli ölçüde soğuttu. Bu isim, Fundstrat’ın kurucu ortağı Tom Lee. Ünlü analist, 9 Haziran’da CNBC ile yaptığı röportajda karmaşık mesajlar verdi. Bitcoin’in yılı başlangıç ​​fiyatının üzerinde bitirip bitirmeyeceğinden emin olmadığını söyledi.

Şimdi, 2022 Bitcoin fiyat tahminleri, makro baskılar ve Terra patlaması gibi olaylarla diplere işaret ediyor. Çoğu analist BTC’de 20.000 doları görebileceğimizi söyledi. Ancak Tom Lee, altta yatan gücün şu anda dikkatte değer olduğunu söylüyor. Yukarıdaki CNBC röportajında şunları kaydetti:

Bu riske açık bir varlık. Bu yüzden Nasdaq ve Bitcoin’in ralli yaptığı ölçüde, piyasanın zaten dibe vurmuş olduğu konusunda daha rahat olmamıza yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.