Tarihi Çöküşü Bilen Ekonomist: Bu Altcoin’den Aldım!

Tarihi Çöküşü Bilen Ekonomist: Bu Altcoin’den Aldım!

Yıllar önce yazdığı kitapla tanınan kişisel finans yazarı Robert Kiyosaki, kripto portföyünü bir altcoin projesinde yoğunlaştırırken yaklaşmakta olan bir piyasa felaketine karşı uyarıyor.

Robert Kiyosaki, portföyünü genişlettiği bir altcoin projesini paylaşıyor

Yakın tarihli bir röportajda, Zengin Baba Yoksul Baba yazarı Robert Kiyosaki’ye neden Solana’yı (SOL) portföyüne eklediği soruldu. Ünlü ekonomist şöyle cevaplıyor:

Genellikle en iyi anlaşmalar önce yapılır. Bitcoin’e yatırım yapıyor musunuz sorusunu duyduktan sonra, evet yanıtını veriyorum. Solana hala büyük bir şans, ancak bu imkansız değil.

Tarihi çöküşü bilen ekonomist, enflasyonun ABD ekonomisini yıkacağını öngörüyor

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan Solana, ölçeklenebilirlik, hız ve minimum işlem maliyetleri ile dikkat çeken bir Blockchain. Bir zamanların en çok satan yazarı, çok sayıda Amerikalı’nın, dolar enflasyonu hakkında sorgulandığında bildiğimiz şekliyle, enflasyonun Amerikan yaşamını kalıcı olarak değiştireceğinin kanıtı olarak 1000 dolarına bile sahip olmadığını belirtiyor:

Artan enflasyona rağmen, tipik bir Amerikalının hala 1000 dolarlık bir acil durum fonu yok. On Amerikalıdan dördü 1.000 dolarlık nakit rezervine sahip değil. Enflasyon yükseldiğinde, insanların yarısını yok edeceğiz ve işte o zaman devrim başlıyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.