Tarih Açıklandı: 4 Analist: Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Bekleyin!

Tarih Açıklandı: 4 Analist: Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Bekleyin!

Önce gelen kripto para analistleri, son zamanlardaki fiyat artışına rağmen Bitcoin için bir ayı koşusu öngörüyor. Ayrıca, hodl yatırımcıları BTC hakkında olumsuz bir görüş bildiriyor. Peki, bu olumsuz duyguya ne yol açtı ve Bitcoin’in geleceği hakkında neler söylendi?

deVere Group CEO’su, Bitcoin için büyük bir sıçrama öngörüyor

Finansal danışmanlık firması deVere Group’un CEO’su Nigel Green, yeni bir şirket blog gönderisinde Bitcoin’in 2022’nin son çeyreğine kadar önemli bir sıçrama görme yolunda olduğunu söyledi. Nigel, Bitcoin fiyatının neden yakında toparlanabileceğini açıklıyor:

Dibin yakın olduğuna dair iyi bir indikatör, izleme servislerinin ‘içeridekilerin’ (insiders) bir satın alma çılgınlığı içinde olduğunu ortaya çıkarmasıdır. Uzun vadede zenginlik yaratmak ve büyütmek için kaliteli şirketlerdeki hisselerini artırmak için makul değerlemelerden yararlanıyorlar. Yatırımcılar daha riskli varlıklara geri döndükçe, borsa rallisi Bitcoin’e yarayacak.

Nigel ayrıca yatırımcıların Bitcoin’i geçerli bir değer deposu ve enflasyona karşı bir korunma olarak gördüğü için Bitcoin’in tekrar yükselebileceğini söyledi. Ek olarak, Bitcoin’in yıl sonuna kadar uçacağını ve rallinin büyük kurumsal yatırımcıların yatırımlarıyla destekleneceğini belirtti.

Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC)’in mevcut seviyelerden toparlanabileceğini söylüyor

Kriptoks.com olarak analizlerini paylaştığımız Benjamin Cowen, yeni bir Youtube yayınında, 200 günlük SMA’nın gelecek Bitcoin fiyatlarının doğru bir indikatörü olduğunu söylüyor. Kripto uzmanı, tarihsel veri olarak 2018 grafik verilerini aktarıyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.